Kübra Açıl (Subaşı) Kimdir

Kübra Açıl kimdir ne iş yapıyor eşi kim? Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl'in işi pilates eğitmenliği ve Kübra Açıl'ın futbolcu eşi Merthan Açıl ile evliliğinin detayları elmaelma.com'da.

Kübra Açıl (Subaşı)
-A A+

Kübra Açıl kimdir sorusu Şeyma Subaşı'nın paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Şeyma Subaşı'nın ablası olan Kübra Açıl kimdir, ne iş yapıyor, boyu ve kilosu kaç, kaç yaşında sorularının yanı sıra, Kübra Açıl'ın eşi Merthan Açıl kimdir, ne iş yapıyor sorusuna da haberimizden yanıt bulabilirsiniz. Kübra Açıl sunuculuk yaptığı dönemler, Yetenek Sizsiniz ve Survivor görüntüleri de elmaelma.com'da. Kübra Açıl'ın ailesiyle ilgili merak edilenlerden biri de kızı Duru Açıl. elmaelma.com olarak Kübra Açıl kimdir sayfasında Duru Açıl'la ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kübra Açıl'ın Instagram hesabından paylaşımlarının örneklerine de Kübra Açıl kimdir haberimizde. İşte Kübra Açıl'ın biyografisi...

Kübra Açıl'ın doğum tarihi ve yaşı tam olarak bilinmiyor. Ancak kardeşi Şeyma Subaşı'nın 1990 doğumlu olduğunu düşünürsek. Kübra Açıl'ın yaşı 30 yada üzerinde. Kübra Açıl'ın mesleği pilates eğitmenliği. Ancak Kübra Açıl hayatının tamamında bu işi yapmadı. Kübra Açıl'ın geçmiş kariyerinde sunuculuk ve spor muhabirliği deneyimleri de var.

KÜBRA AÇIL SUNUCULUK KARİYERİ YETENEK SİZSİNİZ'LE HATIRLANIYOR!

İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi’nden mezun olan Kübra Açıl, bir süre sosyal medya fenomeni kardeşi Şeyma Subaşı ile birlikte aynı voleybol takımında oynamış. Hatta Şeyma Subaşı, ablasının pasörlüğünü yapmış. Abla-kardeş daha sonra voleybolu bırakmış.

Kübra Açıl, spor muhabirliğine geçiş yaptıktan sonra kameranın hem önünde hem arkasında çalışmış, “Yetenek Sizsiniz” ve “Survivor”da görev almıştı. İşte o günlerden bir fotoğrafı...

Kübra Açıl (Subaşı) sunucu yetenek sizsiniz görüntüleri

KÜBRA AÇIL'IN PİLATES KARİYERİ 95 KİLOYA ÇIKMASIYLA BAŞLADI

Hamileliği dönemide 95 kiloya kadar çıkan Kübra Açıl'ın zayıflama hikayesi onu pilates eğitmeni yaptı. Futbolcu eşi Merthan Açıl ile evliliğinden Duru adında bir kızı olan Kübra Açıl, hamilelik sürecinde 95 kiloya kadar çıktı. Hamilelik döneminde pek çok kadının yaşadığı bu sorunlarla baş etmek için harekete geçen Açıl, “Şimdi yeni anne olan kadınlara sakin ol, geçecek diyorum ve kendimi örnek gösteriyorum” dediği dönüşümü başlatmak için nasıl motive olduğunu da şöyle açıklıyor: 

“Aynaya bakınca gördüğümü kendime yakıştıramadım. Kendime hakaret ediyormuş, kendimi cezalandırıyormuşum gibiydi.Herkese şunu söylüyorum, ‘Sen bunu hak ediyor musun? Aynada bir kendine bak önce. Mutlu musun? Mutluysan tamam ama bence hiçbir kadın aslında mutlu değildir, buna sığınarak kendini kandırıyordur."

KÜBRA AÇIL'IN MERTHAN AÇIL İLE EVLİLİĞİ

Kübra Açıl, bir dönem Ümraniye Spor'da futbol oynayan Merthan Açıl'la evli. Kübra Açıl'ın bu evlilikten Duru adında bir kızı var. Evliliğini ve aile yaşantısını gözlerden uzak sürdürmeyi tercih eden Kübra Açıl ve eşi Merthan Açıl'ın Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı çiftiyle aralarının çok iyi olduğu biliniyor. İşte aile fotoğraflarından biri. 

Kübra Açıl eşi Merthan Açıl

KÜBRA AÇIL'IN KIZI DURU

Kübra Açıl Instagram hesabından kızı Duru'yla ilgili de sık sık paylaşımlarda bulunuyor. Öte yandan Kübra Açıl'ın sayfasında yeğeni Melisa da sık sık boy gösteriyor. İşte o karelerden biri. Kübra Uçar'ın yanındaki yeğeni Melisa, kardeşi Şeyma'nın yanındaki ise kızı Duru.

Kübra Açıl kızı Duru

KÜBRA AÇIL- ŞEYMA SUBAŞI İLİŞKİSİ

Kübra Açıl mı Şeyma Subaşı mı büyük sorusu da iki kardeşi tanıyanlar tarafından sık sık merak edilen sorular arasında. Kafası karışıklara söyleyelim. Kübra Açıl Şeyma Subaşı'dan büyük. Aralarında her zaman yakın ve samimi bir ilişki var. Şeyma Subaşı sık sık ablasıyla gurur duyduğunu dile getiriyor. Ancak Kübra Açıl'a göre akrabaya spor yapmak zor. İşte Kübra Açıl'ın kendi ağzından Şeyma Subaşı açıklamaları...

“Şeyma da sporu çok sever. Bazen birlikte yapıyoruz. Ama akrabayla spor yapmak çok zor. Üyeye daha kibar davranıyorsun ama aileden biri gelince yapsana! falan diyorsun, daha sert oluyorsun. Ayrıca Nişantaşı’na gelmesi zor oluyor. Ama benim adıma çok mutlu, ‘Seninle gurur duyuyorum’ diye mesaj atıyor” dedi.