Gelin adayı Hanife Gürdal bikinili fotoğrafı ile sosyal medyayı salladı!

Katıldığı evlilik programıyla tanınan daha sonra başörtüsünü çıkararak gündeme gelen Hanife Gürdal'ın bikinili cesur fotoğrafı spsyal medyayı salladı!

Gelin adayı Hanife Gürdal bikinili fotoğrafı ile sosyal medyayı salladı!

Katıldığı izdivaç progrmıyla tanınan ve başörtüsünü çıkarmasıyla gündeme gelen Hanife Gürdal, sosyal medya hesabından yayınladığı bikinili fotoğraf ile Instagram'ı salladı. Gürdal, bikinili fotoğrafının altına, Tabi başka malzeme kalmadığı yazık bana organlarımı kullanır olmuşum öyle diyorlar ama onlar beyinlerini kullanmıyorlar hatta bir de konuşuyorlar beyinsiz." notunu düştü. Hanife'nin bu paylaşımına bazı takipçileri destek verirken bazı takipçileri eleştiri yağmuruna tuttu. 

"BEYİNLERİNİ KULLANMIYORLAR"

Instagram hesabından bikinili fotoğrafını yayımlayan gelin adayı Hanife sitem ederek, "İyice zumlayın bikini giydim bir de bu rezilliğim yetmezmiş gibi poz verdim bakın bakalım g.. m..e falan görebilecek misiniz ? Tabi başka malzeme kalmadığı yazık bana organlarımı kullanır olmuşum öyle diyorlar ama onlar beyinlerini kullanmıyorlar hatta bir de konuşuyorlar beyinsiz." ifadelerini kullandı.

''ÇOK GEREKSİZ''

Hanife Gürdal'ın bu ıkışının ardından takipçileri de duruma sessiz kalmadı. Bazı takipçileri Hanife'nin bikinili fotoğrafını beğenirken bazı takipçileri ise eleştiri yağmuruna tuttu. Gelin adayının bir takipçisi fotoğrafa, "Kapalıyken birden bire bu kadar açılmak. Açıldığını bu kadar göze sokmak. Çok gereksiz." ifadelerini kullanırken bir başka takipçisi, "Çok güzelsin kimseyi umursama." ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım... 

Gelin adayı Hanife Gürdal bikinili fotoğrafı ile sosyal medyayı salladı!

 

Yorumlar