Mekanın Sahibi şarkısıyla adından söz ettiren Norm Ender trafik kazası geçirdi!

Mekanın Sahibi adlı şarkı ile adından söz ettiren Norm Ender direksiyon hakimiyetini kaybetti trafik kazası geçirdi vücudunda kırıklar olduğu öğrenildi!

Mekanın Sahibi şarkısıyla adından söz ettiren Norm Ender trafik kazası geçirdi!

Türkçe rapin ünlü isimlerinden olan ve son olarak çıkardığı Mekanın Sahibi adlı şarkı ile adından söz ettiren 34 yaşındaki Norm Ender trafik kazası geçirdi! Sevenlerinin büyük üzüntü duyduğu olayda Ender'in aracı ile seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybettiği ve trafik kazası geçirdiği öğrenildi. Hayranlarını büyük üzüntüye uğratan Norm Ender'in sağlık durumu merak konusu oldu! Norm Ender'in sağlık durumu nasıl, neyi var? Norm Ender ne zaman taburcu olacak? İşte ünlü rapçi Norm Ender'in trafik kazasına dair merak edilen her şey Elmaelma.com'da!

Geçirdiği trafik kazasında kolundan ve bacağından sakatlandığı öğrenilen rapçi Norm Ender son olarak çıkardığı Mekanın Sahibi adlı parça ile rap dünyasında bomba etkisi yaratmıştı. Ünlü rapçi Norm Ender aracı seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle trafik kazası geçirdi.

norm ender trafik kazası geçirdi son durumu ne

Kolundan ve Bacağından Sakatlandı!

Sabah'ın haberine göre, İstanbul Vatan caddesinde aracı seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek başka bir otomobile çarpıp direksiyon hakimiyetini kaybeden rapçi Norm Ender kazada kolundan ve bacağından sakatlandığı iddia edildi. Norm Ender'in sağlık durumunu merak eden hayranları için ünlü rapçinin kolunda çıkık olduğu ve sağ ayağında kırık olduğu öğrenildi. ünlü rapçi önümüzdeki hafta taburcu olacak.

 

Yorumlar