Itır Esen kimdir kaç yaşında Acun Ilıcalı'dan Itır Esen'le aşk iddialarına ilk açıklama

Acun Ilıcalı Itır Esen'le aşk iddialarına ilk kez yanıt verdi. 20 yaşındaki Itır Esen'le ilişkisi olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı dedikodulara 'normal' dedi.

Itır Esen kimdir kaç yaşında Acun Ilıcalı'dan Itır Esen'le aşk iddialarına ilk açıklama

Itır Esen ile Acun Ilıcalı arasındaki aşk iddiaları bir dönem magazin gündemine bomba gibi oturmuştu. Şeyma Subaşı ile boşanması sonrası adı Itır Esen'le anılan Acun Ilıcalı bugüne kadar ne iddiaları yalanladı ne de doğrulamıştı. Survivor 2019 çekimleri için Dominik ve İstanbul arasında gidip gelen ünlü televizyoncu önce gün Levent'te görüntülendi. Magazin muhabirlerinin sorularını samimiyetle yanıtlayan Acun Ilıcalı, 20 yaşındaki manken Itır Esen'le ilişkisi var mı yok mu sorusuna da ilk kez yanıt verdi. 

BÖYLE HABERLERİN ÇIKMASI NORMAL

“Itır’la asla bir ilişkim yok. Kendisi işini çok iyi yapan, başarılı bir arkadaşımız. İleride başka projelerimiz de olabilir. Benimle ilgili böyle haberlerin çıkmasını normal karşılıyorum. İşime konsantre oldum ve üretken bir dönem yaşıyorum.”

“Survivor için Dominik ve İstanbul arasında gidip geliyorum. Çok ciddi yoğunluk var" var diyen Acun Ilıcalı, Exatlon adlı projesiyle ilgili de gelişmeleri anlattı. Yeni yarışma projesi “Exatlon” için de Amerikan Telemundo kanalıyla 2 yıllık anlaşma yaptığını da söyleyen Ilıcalı, şöyle devam etti:

 “Bu anlaşma bizim için büyük bir gurur ve bize büyük bir sorumluluk yükledi. Şu anda konsantre olduğum tek şey Exatlon.

EXATLON DÜNYAYA AÇILACAK

Acun Ilıcalı'nın yeni yarışma projesi Exatlon birçok ülkede yayınlanıyor.

Acun Ilıcalı verdiği bir röportajda; Dünyada 12 ülkeye çıkmak üzereyiz. Yeni yarışma yapacak yerimiz de kalmadı."

Itır Esen

ITIR ESEN KİMDİR KAÇ YAŞINDA NE İŞ YAPIYOR?

1999 İstanbul doğumlu olan Itır Esen, İstanbul Üniversitesi İngilizce öğretmenliği 1. sınıf öğrencisi. Ünlü isimler ve markalar için podyuma çıkan Itır Esen, bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde boy gösterdi. 1999 doğumlu olan Itır Esen, 20 yaşında. Seslendirme sanatçısı Hayri Esen'in torunu olan Itır Esen, Yeşilçam'ın sarışın güzellerinden Itır Esen'in de yeğeni. Itır Esen, Mıss Turkey 2017'de Türkiye güzeli seçildi. Ancak Itır Esen yarışmada birinci olmasına karşın tacı elinden alındı. 

ITIR ESEN'İN 15 TEMMUZ TWEETİNDE NE YAZIYORDU?

Itır Esen'in tacının elinden alınmasının nedeni ise genç mankenin 15 Temmuz Şehitleri hakkında attığı bir tweetti. 

Itır Esen, 15 Temmuz'un yıldönümünde Twitter hesabından, “15 Temmuz şehitler gününü kutlamak adına sabahında regl oldum. Günü şehitlerimizin kanlarını temsilen kanayarak kutluyorum” mesajını paylaşmıştı. Tweetin ortaya çıkması sonrası Itır Esen'in tacı geri alındı ve hakkında şehitlere hakaretten dava açıldı. Duruşmada Itır Esen, "Tweet'i hakaret kastıyla paylaşmadım. Yanlış anlaşıldım” savunması yapmıştı. 

 

 

 

Yorumlar