Loris Karius'un sevgilisiyle öpüşürken çektirdiği fotoğrafı sosyal medyada olay oldu!

Beşiktaş'ın çapkın Alman kalecisi Loris Karius'un, sevgilisi Sophia Thomalla öpüşürken çektirdiği fotoğrafı kadın hayranlarını çileden çıkardı.

Loris Karius'un sevgilisiyle öpüşürken çektirdiği fotoğrafı sosyal medyada olay oldu!

Siyah-Beyazlı takıma transfer olduğu günden beri özel hayatı ve yakışıklılığı ile gündemden düşmeyen Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius, sevgilisi Sophia Thomalla ile tatilde aşk tazeliyor. Sevgilisiyle olan samimi pozlarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan yakışıklı kaleci kadın hayranlarını çıldırttı. Hayal kırıklığına uğrayan kadın hayranları Karius'un sevgilisiyle öpüşürken çektirdiği fotoğrafa binlerce yorum yağdırdı. 

TAKİPÇİLERİNİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI

Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius'un sevgilisiyle olan fotoğrafları kadın hayranlarını çıldırttı. Sevgilisi, Sophia ile olan öpüşürken çektirdiği fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Karius, takipçilerinin hışmına uğradı. Özellikle kadın hayranları tarafından ilgi gösterilen Loris Karius'un bu fotoğraflarına binlerce yoru yağdı. Bir takipçisi 'Seni de kaybettik' yorumunu yaparken bir başka takipçisi 'görmeseydim keşke' yorumunu yaptı. 

loris karius'un sevgilisiyle olan fotoğrafı kadın hayranlarını cileden cıkardı!. 67

İşte Loris Karius'un sevgilisiyle olan fotoğrafına gelen yorumlar... 

loris kariusun sevgilisyle olan fotografları kadın hayranlarını cileden cıkardı!.

Yorumlar