Survivor Atakan'dan Okay itirafı tartışmanın detaylarını ilk kez anlattı!

Survivor 2019'da Atakan Işık Tutan, Okay ile aralarında yaşanan tartışmaya dair tüm merak edilenleri ''kameralar yokken konuştuk'' diyerek birbir anlattı!

Survivor Atakan'dan Okay itirafı tartışmanın detaylarını ilk kez anlattı!

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2019 Türkiye Yunanistan tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmada yaşanan olaylar hakkında yorum yapılan program Survivor Panorama ise elenen yarışmacıları ağırlamaya devam ediyor. Survivor Panorama'nın bu haftaki konuklarınden biri ise geçtiğimiz haftalarda elenen Atakan Işıktutan'dı. Atakan yarışmada Okay ile aralarında yaşanan ve herkesin merak ettiği tartışmanın detaylarını ilk kez anlattı.  Survivor Panorama yorumcusu Sema'nın "Adalarınız ayrılırken, sen ve Yusuf plan yapmışsınız ve Okay'ı istemiyormuşsunuz gibi bir hava oldu" sözleri üzerine Atakan, Okay'la ilgili yaşadığı hadiseyi birbir anlattı. Atakan'ın ''ormanda kameralar yokken konuştuk'' diyerek anlattıkları karşısında stüdyodakiler şaşkınlıklarını gizleyemedi. 

"ADADA GÜZEL ŞEYLER PAYLAŞTIK"

Survivor'da Acun Ilıcalı Türkiye ve Yunan yarışmacılarının karışık olarak iki takıma ayrılacağını duyurmuştu. Bunu ardından yarışmacılar arasında bir kaos başladı. Bu duyurunun hemen arkasından Okay'la konuştuğunu söyleyen Atakan, Bu durumu çıkınca öğrendim. Okay ağabey, ben ve Yusuf çok güzel şeyler paylaştık adada" dedi.

"ORMANDA KAMERALAR YOKKEN KONUŞTUK"

Atakan, Okayla aralarında yaşanan ve herkesin merak ettiği tartışmaya ilişkin olay şu açıklamalarda bulundu:  "Takımların ayrılacağını duyduğumuz an, takımlara kimlerin seçileceği yönünde konuşmalarımız oldu. Ben Yusuf ve Okay ağabeyle aynı takımda yer alırız diye düşünerek sevindim. Bunları da ikisine söyledim. Açıklamanın olduğu o gece ise ormana gittiğimde Okay ağabeyi otururken gördüm. Kameralarda yoktu çevrede. Bu saatten ne yaptığını sorduğumda 'Düşünüyorum' dedi. Kendisi aynı takımda olmamızın kötü yanları olduğunu söyleyerek, 'Üçümüz iyi anlaşıyoruz ama bunun kötü yanları da var. Zamanı gelince birbirimizi yazmak ve elemek zorunda kalacağız. Üçümüz de güçlü adaylarız. Ayrılmamız lazım' dedi.

''BİR GÜN GELEREK ÖZÜR DİLEDİ''

Okay ağabey kendisinin Bora ve Hikmet'le aynı takımda olması durumunda onları eleyebileceğini söyledi. O zaman ben de Emre, Yusuf ile aynı takımda olacağımızı söyledim. Ancak bunu yanlış anladı. Bu konuşmanın ardından kameraların önünde, benim plan yaptığımı söyledi ve tartıştık. Ama böyle bir şey imkansız. Yunan yarışmacılarla zaten bizi yakınlaştırmıyorlardı. Benim İngilizcem de yok. Yunanlılar ile iletişim kurmam imkansızdı. Çok sonra ise bir gün gelerek özür diledi ve o gün sinirli olduğu için yanlış anladığını söyledi ve barıştık. Elendikten sonra ailesini bile aradım"

 

 

Yorumlar