Jennifer Lopez'in yarı çıplak fotoğrafı Instagram'ı salladı

Jennifer Lopez Instyle dergisinin ABD versiyonu için yarı çıplak fotoğrafları çektirdi. JLo'nun yarıçıplak kapak fotoğrafları kısa sürede onbinlerce beğeni aldı

Jennifer Lopez'in yarı çıplak fotoğrafı Instagram'ı salladı

Jennifer Lopez'in Instyle dergisinin Aralık sayısı için verdiği pozlar çok konuşulacak türden. Kıvrımlı hatların öncüsü olarak anılan ünlü şarkıcı derginin Aralık sayısında tüm vücut tiplerini kucaklama eğiliminin öncüsü olarak sunuldu. Dergi için verdiği röportajda Jennifer Lopez, büyük poposu ve kıvrımlı hatlarının düşünülmüş bir imaj çalışması olmadığını sadece kendisi gibi olmayı tercih ettiğini söyledi. Lopez, "Bu kıvrımlar benim kültürümün bir parçasıydı. Jennifer'ın büyük poposu var derlerdi ve bu benim kültürüm için iyi bir şeydi" dedi. 

Jennifer Lopez dergiye verdiği pozda sadece yeşil parlak bir pelerin giydi. İşte Jennifer Lopez'in o pozu...

Jennifer Lopez çıplak fotoğrafları

JENNIFER LOPEZ KİMDİR ASLEN NERELİ KAÇ YAŞINDA?

Tam adı Jennifer Lynn López olan Jennifer Lopez, 24 Temmuz 1969'da New York'un bir mahallesi olan Bronx'ta doğdu. Amerikalı aktrist, latin pop müzik şarkıcısı, moda tasarımcısı ve dansçıdır. J-Lo veya J.Lo ismi ile de bilinir. Aslen Porto Riko'lu olan Jennifer Lopez'in kökeni şov dünyasına girmesini kolaylaştırmıştı. Çünkü o dönemlerde Ricky Martin ve Enrique Iglesias'ın öncülük ettiği ve 90'ların sonlarına doğru başlayan Latin Pop müzik dalgası tüm dünyayı etkisi altına almıştı. Jennifer Lopez Latin müziğin kadın öncüsü olup Latin müziğin patlama yapmasını sağlamıştır. Tüm dünyada plakları 40 milyondan fazla satmıştır. 

Jennifer Lopez kimdir aslen nereli kaç yaşında

JENNIFER LOPEZ'İN TELEVİZYON VE SİNEMA KARİYERİ

16 yaşında ilk filmi olan "My Little Girl (Küçük Kızım)"de oynamadan önce sadece müzikal tiyatro oyunlarında yer almıştı. Televizyon dünyasına girişi ise 1990'da Fox TV'nin "Fly Girl" adlı yarışmasını kazanması ve bu sayede komedi dizisi "In Living Color (Yaşayan Renklerde)"de rol almaya hak elde etmesiyle başlar. Daha fazla TV işi ise oyunculuğunu "Second Chances (İkinci Şans)" ve "Hotel Malibu (Malibu Oteli)"nde göstermesiyle başlar. 

Kısa dönemlik "South Central (Güney Merkez)" ve bir televizyon filmi olan "Nurses On The Line (Hemşireler Hatta):The Crash of Flight 7 (Uçuş 7'nin Enkazı)" ile oyunculuk kariyerine devam eder. Fakat büyük beyaz perde ilk çıkışını Gregor Nava'nın bir filmi olan "Mi Familia (Ailem)"de rol almadan önce Wesley Snipes ve Woody Harrelson'la oynadığı 1995'in sevilen filmi "Money Train (Para Treni)" ile yaptı. Kazandığı deneyim onu o günlerde proje aşamasında olan bir başyapıtta baş rol oynamaya itecekti. Öldürülen Tejano yıldızı Selena Quintanilla'nın hayatının anlatıldığı "Selena" filmi... Jennifer Lopez artık Hollywood'da büyük bir yıldız olmaya doğru ilerliyordu. 1998'te George Clooney'le oynadığı "Out of Sight (Görüş Dışı)" için o zamana kadar ondan başka bir bayan Latin oyuncunun alamamış olduğu yükseklikte bir ücret aldı. 

Yorumlar