Kova Kasım 2018 aylık burç yorumu aşk-para-iş falınız

Kova aylık burç yorumu Kasım 2018 aşk ve para falı elmaelma.com'da. Kasım 2018 Kova aylık burç yorumunda Merkür gerilemesi etkileri ve uyarı da var.

Kova Kasım 2018 aylık burç yorumları aşk para iş falı elmaelma.com'da. Kova aylık yorumlarına göre Kasım 2018'de Kova aşk falına göre uzun süreli ilişkilerde aşkı canlandırma fırsatları var. Ancak bazı Kovalar aşkı canlandırmak yerine özgürlüğü seçebilir kaçış yaşayabilir. Merkür'ün etkisi Kova burcunu günaha davet ediyor. Aşk hayatında baştan çıkarılabilirsiniz. Kasım 2018 para falına göre Kovalar sıkıntılı sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirler. Ancak 8 Kasım'dan sonra Jüpiter Yay burcuna geçecek size bolluk, bereket getirecek. 17 Kasım'daki Merkür gerilemesi Kova burcu için arkadaşlık ilişkilerini bozabilir. 8 Aralık'a kadar dikkat edin.  İşte Kasım 2018 Kova burcu aylık yorumu aşk, iş, para, sağlık falı detayları...

KOVA KASIM 2018 AŞK FALI

8 Kasım 2018'de Jüpiter, Kova'nın 11. evine girecek bu arkadaş ve sosyo-grupları hayatınızda ön plana çıkaracak. Bu durum, birbirinden sıkılmış eski çifler için aşkı yenileme şansı yaratacak. Bazı Kovalar ise özgürlüğe ihtiyaç duyacak ve uzaklaşma kaçma eğiliminde olacaklar. Bu durum ilişkilerini zora sokabilir. Kasım ayı Kova aşk falına göre bir şeyleri canlandırma ve eğlenmeyi seçmenizi tavsiye ederiz. Kova'nın aşkını etkileyen Merkür 11. evinizde ve baştan çıkarıcı oyunlar oluşturuyor. Bu etki sizi günaha davet edebilir. 

KOVA KASIM 2018 İŞ VE PARA FALI 

Daha az tanıdığınız insanlar, seyahat, eğitim gibi konularda sıkıntı ve sorunları karşınıza getirebilir. Eğer eğitim hayatınıza önem vermek istiyorsanız bu ay biraz zorlanıcaksınız. 7 Kasım’da oluşacak Yeni Ay ile beraber kariyerinizde önemli adımlar ve kararlar için destekleneceksiniz. Harekete geçmek isteyeceksiniz, adımlar atmak isteyeceksiniz, yenilikler yapmak isteyeceksiniz, karşınıza gelecek olan fırsatları kullanmak isteyeceksiniz.

8 Kasım’da şans, zenginlik ve bolluk gezegeni Jüpiter artık Yay burcuna geçiyor. 1 yıl boyunca kariyer ve iş alanlarınızda size çeşitli fırsatlar sunan Jüpiter artık sosyal çevre alanlarınıza kaydıracak bu şansı. Yeni tanışacağınız insanlar yana şansınız yüksek olabilir, bu dönemde çevrenizi değiştirebilirsiniz, en büyük gelişimi arkadaşlıklarınızdan sağlayacaksınız.

16 Kasım’da Venüs’ün düzelmesiyle beraber hem eğitim, hem seyahat, hem diğer yapacağınız işlerde daha olumlu sonuçlar alacağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. Daha fazla spiritüel konulara, gezmeye, dolaşmaya, hayata dair bir takım konulara harcayacağınız paralar önemli olacak. Harcamalarınız hızlanabilir, diğer insanlara yardım etmek isteyebilirsiniz.

MERKÜR GERİLEMESİ

17 Kasım’da Merkür’ün gerilemeye başlaması arkadaşlarınızla olan iletişiminizi sıkıntıya sokabilir. Bazı konularda önemli fikirlerinizi paylaşırken yanlış anlaşabilirsiniz. 26, 27, 28 Kasım’da planladığınız işleri hayata geçirebilirsiniz.

23 Kasım’da oluşacak Dolunay ile beraber aşk hayatınız hareketleniyor. Sosyal çevrenizden kaynaklı olarak arkadaşlarınızın sizi tanıştıracağı yeni bir insan hayatınıza girebilir.

MERKÜR GERİLEMESİ NEDİR?

Peki nedir bu Merkür retrosu, merkür gerilemesi olarak da anılan Merkür retrosunda neler yaşanır, neden astroloji için Merkür retrosu bu kadar önemli? Yeni başlayanlar için Merkür retrosunun detayları ve Merkür retrosu 2019'un burçlara etkilerine ilişkin detaylar elmaelma.com'da. Merkür retrosuyla ilgili öncelikle şunu söylememiz gerekiyor. Merkür iletişimle ilgili her şeyin hükümdarıdır. Merkür, günlük olarak, günlük hayatımızda karşılaştığımız önemsiz detayların yanı sıra, notlar, hatırlatmalar, telefonlar, rutin, otomobiller, yazılı mesajlar, e-postalar, teknoloji, ithalat, ihracat, cep telefonu gibi temel bilgileri de temel olarak aklımızda geçen her şeyi yönetir.

Merkür güneş sisteminin en küçük gezegeni ve aynı zamanda en hızlısıdır, çünkü güneşin yörüngesini sadece 88 günde tamamlar. Hızlı derken, sadece hızdan bahsetmiyoruz, aynı zamanda genel çevikliğinden bahsediyoruz. Roma mitolojisinde, Hermes, Merkür, Olympian tanrılarının en zekisi olarak anılırdı. Hermes onların habercisi ve tercümanıydı, dolayısıyla "Merkür, haberci" terimiydi.

Peki Merkül gerilemelerinden nelere dikkat etmek gerekir? Merkür retroları iletişim, ev aletleri arızaları, yanlış anlamlar,alınganlıklar,asılsız dedikoduların yoğun olduğu dönemler diyebiliriz. Elektronik eşyalarımız da bozulmalar olabilir. Bu cep telefonları, bilgisayar, tv'ler vb.. gibi eşyalarda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

İş yaşamızda gelirsek iş değişikliği için uygun bir dönem saylmaz. Bu zamanlada yeni başlangıçlara, yeni projelere imza atmamak önemlidir. Fakat uzun zaman önce ayarladığınız bazı işleriniz hatta evlilik tarihleriniz Merkür gerileme zamanına denk geliyorsa tabi ki bu bir sorun değil. Bu zamanlarda sakınca yoktur. Konu ne olursa temelleri önceden atıldığı için işinize devam edebilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için harika bir zaman diyebiliriz..

KASIM AYI TÜM BURÇ YORUMLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

2019 MERKÜR GERİLEMESİ (RETRO) TARİHLERİ VE BURÇLARA ETKİLERİ 

Yorumlar