Ebru Gündeş'in gizlediği kız kardeşi Aslıhan Gündeş'e bir bakın aynı ablasına benziyor!

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in yıllardır görüşmediği babası Remzi Gündeş ve ikinci evliliğinden olan kız kardeşi Aslıhan Gündeş aynı ablasına benziyor!

Ebru Gündeş'in gizlediği kız kardeşi Aslıhan Gündeş'e bir bakın aynı ablasına benziyor!

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in yıllardır görüşmediği bir kız kardeşinin olduğunu biliyor muydunuz? Gündeş'in yıllardır konuşmadığı babası Remzi Gündeş'in ikinci evililiğinden olan kızı Aslıhan Gündeş'in ünlü sanatçıya olan benzerliği ile ağızları açıkta bırakıyor. Kız kardeş Aslıhan Gündeş her ne kadar ablası Ebru Gündeş ile konuşmaya çalışsa da ünlü şarkıcı şimdiye kadar kız kardeşini görmezden geldi.

Ebru Gündeş'in babası Remzi Gündeş'in ikinci evliliğinden olan Aslıhan Gündeş'in ablasına olan benzerliği ile adeta şaşırtıyor! Aynı babadan olan iki kız kardeş uzun yıllardır görüşmüyor. Uzun yıllardır babası Remzi Gündeş ve babasının ikinci evliliğinden olan kız kardeşi Aslıhan Gündeş ile görüşmüyor.

Daha önce Söylemezsem Olmaz programına çıkan kız kardeş Aslıhan Gündeş ablasına ulaşmak ve görüşmek için çok çaba sarf ettiğini açıklamasıyla magazin gündemine damga vurmuştu. Ancak tüm çabalarına rağmen Aslıhan Gündeş ablası Ebru Gündeş'ten beyaz bayrak göremedi. 

ebru gündeşin kız kardeşi aslıhan gündeş

Şimdiye kadar ünlü şarkıcı kız kardeşinin hiç bir mesajına cevap vermemiş. Daha önce ablasının konserine bilet alığ giden Aslıhan Gündeş konserde de ablasına ulaşamayarak Twitter hesabından, ''Konser güzeldi. Çok eğlendim. Ama tanıdıklarını görmezden gelmen duruşuna yakışmadı. Ama yine de halen ben varım ve seni seviyorum." yazan bir mesaj attı.

Yorumlar