Kylie Jenner ve sevgilisinin çıplak fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu!

Ünlü model Kylie Kristen Jenner, sosyal medya hesabından yayımladığı sevgilisiyle birlikte çektirdiği çıplak fotoğrafıyla yine adından söz ettirmeyi başardı.

Kylie Jenner ve sevgilisinin çıplak fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu!

Dünyaca ünlü model Kylie Jenner'ın son fotoğrafı yine olay oldu. Instagram'da 145 milyon kişi tarafından takip edilen Jenner, sevgilisiyle birlikte çektirdiği çıplak pozunu takipçileriyle paylaştı. Fotoğraf kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından beğenildi ve yorum yağmuruna tutuldu. 

"MÜKEMMEL ÇİFTİN TANIMISINIZ"

Güzel model çok konuşulan pozunu sosyal medya hesabından yayımlayarak, "Houston ile Los Angeles buluşunca" notunu ekledi. Güzel modelin bu fotoğrafı saatler içerisinde 6.5 milyondan fazla kişi tarafından beğenildi. Jenner'ın fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, "Mükemmel çiftin tanımısınız." ifadelerini kullandı.

KYLIE JENNER KİMDİR?

Kylie Kristen Jenner,10 Ağustos 1997; Los Angeles, Kaliforniya, model ve televizyon kişiliği. Bruce Jenner ve Kris Jenner'ın kızıdır. Kendall Jenner'in küçük kardeşi ve Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian ve Rob Kardashian adında 4 üvey kardeşi, baba tarafından ise 4 üvey kardeşi daha vardır. Kylie de ailedeki diğer kişiler gibi ünlü ABD'li genç televizyon kişiliği ve modeldir. Her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ve dünya genelinde geniş bir kitle tarafından takip edilen Kim Kardashian'ın üvey kardeşidir.Kylie ilk eğitimine Sierra Canyon Okulunda başladı, o burada amigo takımın yıldızlarından biri idi, ponpon kız görevini yapıyordu.2012 yılından eğitimine Laurel Springs Okulu'nda devam eden Kylie 2015 yılında lise diploması ile mezun oldu.

İşte o paylaşım... 

Kylie Jenner ve sevgilisinin çıplak fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu!

 

 

Yorumlar