Diriliş Osman kim olacak oyuncu kadrosu yapımcı Mehmet Bozdağ'dan açıklama

Diriliş Osman kim olacak, Diriliş Osman oyuncu kadrosunda kimler var, Engin Altan Düzyatan Diriliş Osman'da oynayacak mı sorularına beklenen yanıtlar geldi.

Diriliş Osman kim olacak oyuncu kadrosu yapımcı Mehmet Bozdağ'dan açıklama

Diriliş Ertuğrul'un bitmesi sonrası herkes serinin yeni dizisi Diriliş Osman'la ilgili detayları merak ediyor. Diriliş Ertuğrul izleyenleri Diriliş Osman kim olacak, Diriliş Osman oyuncu kadrosunda kimler var soruları yanısıra Diriliş Osman'da Engin Altan Düzyatan var mı, Diriliş Osman'da Ertuğrul Gazi'yi kim oynayacak gibi soruların yanıtlarını merak ediyor. Diriliş Osman'la ilgili merak edilen soruların yanıtlarını Yapımcı Mehmet Bozdağ verdi. Diriliş Osman'da Osman karakterini Burak Özçivit canlandıracak. Diriliş Osman'da Engin Altan Düzyatan oynamayacak. Diriliş Osman'da Ertuğrul Gazi karakterinin yaşlılığını bir başka oyuncu canlandıracak. 

Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı Mehmet Bozdağ yaptığı açıklamada ''Uzun süredir büyük bir titizlikle yürüttüğümüz projede Osman karakterine Burak Özçivit hayat verecek. Bu vesileyle yol arkadaşlığımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum'' dedi.

Burak Özçivit de sosyal medya hesabında ''Diriliş Osman ile yolculuğumuz başladı. Hepimize hayırlı olsun'' yorumunu yapmıştı.

AYNI KAREDE YER ALMAYACAKLAR

Dizi, Diriliş Ertuğrul'un sezon finali yapmasının ardından başlayacak. Osman Gazi’nin küçüklüğü Diriliş Ertuğrul'da yer alacak. Ancak Burak Özçivit ile Engin Altan Düzyatan dizi boyunca hiçbir zaman aynı karede yer almayacak. Diriliş Osman'da Düzyatan'ın canlandırdığı Ertuğrul Gazi'nin yaşlılığına bir başka oyuncu hayat verecek.

BURAK ÖZÇİVİT DİRİLİŞ OSMAN'DAN NE ÜCRET ALACAK?

Mehmet Bozdağ ile 5 sezonluk anlaşma yaptığı iddia edilen Burak Özçivit'in bölüm başı alacağı ücret ise sır gibi saklanıyor. 

 

Yorumlar