Masterchef Murat Özdemir'in papağanı astığı ortaya çıktı işte o görüntüler!

Papağana şiddet uygulayan Masterchef Murat Özdemir papağana şiddet uyguladıktan sonra kafese astığı ortaya çıktı! İşte kan donduran o görüntüler!

Sosyal medya hesabından papağana şiddet uygularken çekim yapıp paylaşımda bulunan Masterchef programıyla adını duyuran Murat Özdemir, göz altına alınmıştı. Son olarak 21 gün akıl hastanesine yatırılma kararı verildikten sonra çektiği videoda papağanı kafese astığı ortaya çıktı!

PAPAĞANI ASTI!

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Türkiye'yi ayağa kaldıran Murat Özdemir papağana yaptığı eziyette yeni detaylar ortaya çıktı. Çektiği videoda kafesteki papağan acı içinde bağırırken Murat Özdemir'in ''Kuşum Mesut Bahtiyar, arkadaşlar o bir gün Acun Baba demeyi öğrenecek. Acun İmparator, Sultan Süleyman kim'' dediği anda arkadaki görüntüler kan dondurdu!

PAPAĞANA ŞİDDET UYGULADI!

Instagram hesabından bir papağana yönelik işkence görüntüsünü paylaşan ve hayvanseverlerin büyük tepkisine neden olan Özdemir'in yayınladığı video, insanın kanını donduran cinstendi. 58 saniyelik videoda, parmak uçlarına kesik atarak kanatan Özdemir, papağanın boğazından sıkarak havaya kaldırıp öylece tuttu. Bu sırada papağanın nefessiz kalışı ve acı içinde haykırışı görüntülere yansıdı.

masterchef murat özdemir papağanı astığı görüntüler

İşkence videosunda papağana, "Acun baba diyeceksin, yoksa Acun baba" diye sin-kaflı sözler kullanan Özdemir'e sosyal medyada tepki çığ gibi yağdı. Kısa sürede gözaltına alınan Özdemir, dün serbest bırakıldıktan sonra 21 günlük tedavi için akıl hastanesine sevk edildi. Bacağı kırılan papağan ise tedavi edildikten sonra koruma altına alındı.

 

 

 

Yorumlar