MasterChef'te şefler kararsız kalınca ana kadroya giren yarışmacıyı Danilo Zanna belirledi

Masterchef'te şefler kararsız kalınca MasterChef'te bir ilke imza atıldı ve ana kadroya girecek olan ismi Danilo Zanna belirledi.

MasterChef'te şefler kararsız kalınca ana kadroya giren yarışmacıyı Danilo Zanna belirledi

Şeflerin istediği yemeği en iyi şekilde yaparak yaratıcılık oyununda mücadele eden yarışmacılardan Burcu ve Araz son ikiye kaldı. Şefler kararsız kalınca MasterChef'te bir ilke imza atıldı ve ana kadroya girecek olan ismi Danilo Zanna belirledi.

MasterChef Türkiye'de ikinci grupta ana kadroya girmek için ilk bölümde Osmanlı mutfağından terkib-i çeşidiyye yapılması istendi. Süre sonunda şefler, tadım yapmak için yarışmacıların tek tek karşısına çıktı. Tadım yapmadan önce açıklama yapan Mehmet şef, yemekte gülsuyu ve balın dengesinin önemli olduğunu, etin önüne hiçbir şeyin geçmemesi, etin iyi pişmesi, köftelerin dağılmaması gerektiğini söyledi. Tadım sonrasında ilk turu geçen yarışmacılar; Merve, Samet, Hüseyin, Görkem, Hasan, Araz ve Burcu oldu.

ANA KADROYA GİREN İSMİ DANILO BELİRLEDİ

Mehmet Yalçınkaya Araz'ın yemeğini, Somer Sivrioğlu ise Burcu'nun yemeğini beğendiğini açıkladı. Şef Sivrioğlu "Ben Burcu'nun, Mehmet Yalçınkaya ise Araz'ın yemeğini daha çok beğendi. Danilo ise bizi dinledi dinledi. Biz de 'Karar sana kalıyor' dedik. Danilo ise kararını sahnede açıklayacağı söyledi. Biz de Danilo'nun kim seçeceğini bilmiyoruz" dedi.

ANA KADROYA SEÇİLEN 8. YARIŞMACI BURCU OLDU

Danilo Zanna ise "İki farklı tabak ama ikisi de çok başarılı. Ben iki şefi dinledim ve ikisi de doğru aslında. Ben bir karar aldım. MasterChef'te ana kadroya giren 8. yarışmacı Burcu" dedi. Böylece ikiye bir oy çokluğu ile MasterChef ana kadrosuna giren isim Burcu Önal oldu.

KAYNAK: HABERLER.COM

Yorumlar