Sabina Toziya'nın ölüm haberini alan Oktay Kaynarca'dan duygulandıran paylaşım

Amcasından sonra rol arkadaşı Sabina Toziya'nın ölüm haberini alan Oktay Kaynarca'dan duygulandıran paylaşım geldi.

Sabina Toziya'nın ölüm haberini alan Oktay Kaynarca'dan duygulandıran paylaşım

Oktay Kaynarca, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde annesini oynayan Sabina Toziya'nın ölüm haberiyle bir kez daha yıkıldı. Instagram hesabından duygusal bir paylaşım yapan Kaynarca, "Sınanıyor muyum bilmiyorum. Uğurlar olsun canımın içi" dedi.

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hayriye Çakırbeyli rolünü canlandıran 75 yaşındaki oyuncu Sabina Toziya, hayatını kaybetti. Usta oyuncu, beyninde tümör tespit edildikten sonra diziden ayrılmış ve ameliyat olmuştu.

"UĞURLAR OLSUN CANIMIN İÇİ"

Toziya'nın ölümü uzun yıllar birlikte çalıştığı rol arkadaşlarını da yıktı. Geçtiğimiz günlerde amcasını son yolculuğuna uğurlayan Oktay Kaynarca, aldığı ikinci ölüm haberiyle büyük üzüntü yaşadı. Dizide Sabina Toziya'nın oğlu Hızır Çakırbeyli'yi canlandıran Oktay Kaynarca da Instagram hesabından usta oyuncuyla bir karesini paylaşarak "Sınanıyor muyum bilmiyorum ama bir bildiği var sanırım Yaradanın. Tarif etmem imkansız, sadece kocaman bir boşluk kocaman bir hiçlik. Uğurlar olsun canımın içi, nurlar içinde uyu" ifadelerini kullandı.

Yorumlar