Merve Sanay koltuk altı fotoğrafıyla takipçilerini isyan ettirdi!

Sosyal medya fenomeni Merve Sanay'ın Instagram hesabından yayınladığı koltuk altı fotoğrafı takipçilerini isyan ettirdi.

Merve Sanay koltuk altı fotoğrafıyla takipçilerini isyan ettirdi!

Her paylaşımı ile olay olan sosyal medya fenomeni Merve Sanay, Instagram'da paylaştığı son fotoğrafıyla yine adından söz ettirdi. Sosyal medya hesabından yayınladığı koltuk altı fotoğrafına, "Eveeet Türkiye'de yeni bir akım başlatıyorum... Sadece erkeklerin mi koltuk altı kılı olabilir? Kimse bizi kalıba sokamaz.'' diyerek yaptığı paylaşımı takipçilerini isyan ettirdi. Sanay'ın bu fotoğrafını destekleyenler de oldu eleştirenler de. Ünlü fenomenin bir takipçisi, "Tepkini böyle absürt bir şekilde belli etmeye gerek yoktu midem bulandı." yorumunda bulundu. 

"YENİ BİR AKIM BAŞLATIYORUM"

Merve Sanay 1,3 Milyon kişi tarafından takip edilen sosyal medya hesabından yayınladığı koltuk altı fotoğrafına, "Eveeet Türkiye'de yeni bir akım başlatıyorum... Sadece erkeklerin mi koltuk altı kılı olabilir? Kimse bizi kalıba sokamaz. Farkındalık yaratıyoruz! Hadi bakalım feministleri görelim." notunu ekledi.

"TEPKİNİ ABSÜRT ŞEKİLDE BELLİ ETMEYE GEREK YOKTU"

Sosyal medya fenomeni Merve Sanay'ın takipçileri de bu akıma sessiz kalmadı. Kimi takipçisi beğenirken kimi takipçisi eleştiri yağmuruna tuttu. Sanay bir takipçisi fotoğrafa, "Tepkini böyle absürt bir şekilde belli etmeye gerek yoktu midem bulandı." yorumunda bulunurken bir başka takipçisi , "Her halince çok güzelsin. Desteğe devam." ifadelerini kullandı.

Merve Sanay koltuk altı fotoğrafıyla isyan ettirdi!

 

 

Yorumlar