Gwyneth Paltrow kimdir çırılçıplak yoga pozu sosyal medyada olay oldu!

Ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow, sosyal medya hesabından açık alanda çırılçıplak poz verdiği yoga fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.

Gwyneth Paltrow kimdir  çırılçıplak yoga pozu sosyal medyada olay oldu!

Ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow, dağda çıplak bir şekilde yoga yaparken çektirdiği fotoğrafını sosyal medya hesabından yayımladı. Ünlü oyuncu fotoğrafın altına, "İyi veya kötü sebeplerden ötürü kendimize yalan söylüyoruz ama neden?"notunu düştü. Fotoğraf kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı. 

"KUSURSUZ VE İDEAL BİR VÜCUDUNUZ VAR"

Paltrow, fotoğrafında, "İyi veya kötü sebeplerden ötürü kendimize yalan söylüyoruz ama neden?" ifadelerini kullandı. 46 yaşındaki güzel oyuncunun bu fotoğrafı kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Oyuncunun bir takipçisi paylaşıma, "Kusursuz ve ideal bir vücudunuz var." ifadelerini kullandı.

GWYNETH PALTROW KİMDİR?

Gwyneth Paltrow 1972'de Los Angeles, Kaliforniya'da doğdu. Annesi aktris Blythe Danner ve babası yapımcı ve yönetmen Bruce Paltrow'dur. Paltrow, New York'ta özel bir kız okulu olan Spence School'a kaydoldu. 15 yaşında iken bir değişim öğrencisi olarak İspanya'da kaldı ve İspanyolca konuşmayı öğrendi. Aynı zamanda Fransızca konuşan sanatçı daha sonra, Santa Barbara Kaliforniya Üniversitesi'nde antropoloji eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimini (1989), babasının yönettiği bir televizyon filminde yaşadı. Massachusetts'teki Williamstown Tiyatro Festivali'nde annesini izleyerek geçirdiği sürecin ardından ilk profesyonel sahne çalışmalarına başladı (1990). İlk filmi olan ve John Travolta ile başrollerini paylaştığı müzikal romantik film Shout (1991) ile devam etti. Steven Spielberg tarafından çekilen ve başarılı bir macera filmi olan Hook'da (1991) genç Wendy Darling rolünü aldı. Paltrow'un bir sonraki rolleri televizyon için yapımı Cruel Doubt (1992) ve Deadly Relations (1993) idi.

 İşte o paylaşım... 

Gwyneth Paltrow kimdir  çırılçıplak yoga pozu sosyal medyada olay oldu!

 

Yorumlar