Gelin adayı Hanife Gürdal'dan çok konuşulacak paylaşım 'Tenhada yaptıklarınızı...''

Gelin adayı Hanife Gürdal sosyal medya hesabında açık haliyle çekilmiş fotoğrafını paylaşarak 'Tenhada yaptıklarınızı...' diyerek yeni bir tartışmaya imza attı

Gelin adayı Hanife Gürdal'dan çok konuşulacak paylaşım 'Tenhada yaptıklarınızı...''

Bir döneme damga vuran izdivaç programı yarışmacısı gelin adayı Hanife Gürdal açıldıktan sonra yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Son olarak kapanmaktan vazgeçerek açılma kararı alan gelin adayı Hanife Gürdal Instagram hesabından denizde çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak fotoğrafın altına yeni bir tartışma konusu yaratacak not ekledi. Denizde çekilen fotoğrafın altına ''Tenhada yaptıklarınızı toplumda kınamayın'' notunu ekleyerek takipçilerinin beğenisine sundu. 

''Tenhada Yaptıklarınızı...'' 

Katıldığı izdivaç programı ile adından söz ettiren gelin adayı Hanife Gürdal, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettirmeye devam ediyor. Kapalı olarak tanıdığımız Hanife Gürdal'ın açılıp son haliyle fotoğraflarını paylaşan Hanife Gürdal kendisini eleştiren insanlara gönderme yaparak denizde çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı. Ancak fotoğrafın altına tartışma yaratacak bir not ekleyerek ''Tenhada yaptıklarınızı toplumda kınamayın'' notunu ekleyerek paylaştı. 

hanife gürdal

 

Yorumlar