Merve Taşkın'ın dekolteli mini elbiseli fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Sosyal medya hesabında yaptığı cesur paylaşımlarıyla yürek hoplatan Merve Taşkın Instagram'daki derin dekolteli fotoğrafı mini elbiseli fotoğrafı yürek hoplattı

Merve Taşkın'ın dekolteli mini elbiseli fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Merve Taşkın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ve açıklamalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda ''merakımdan bekaretimi kaybettim'' açıklamasıyla magazin gündemine oturan Merve Taşkın, yine sınırları zorlayan bir paylaşımda bulundu. Taşkın'ın Instagramda paylaştığı derin dekolteli mini elbiseli fotoğrafı olay oldu. Fotoğrafa kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. 

DERİN DEKOLTELİ PAYLAŞIMI GÖZ KAMAŞTIRDI

Açıklamaları ve kışkırtıcı fotoğraflarıyla adından söz ettiren Merve Taşkın Instagram hesabından paylaştığı derin dekolteli fotoğrafı ile sosyal medyada olay oldu. Merve Taşkın, geçtiğimiz aylarda ''bekaretimi kaybettim'' açıklamasıyla tüm dikkatleri üzerine toplamıştı.  Instagram'da fotoğraf paylaşan Taşkın, takipçilerinden yine tam not aldı. Merve Taşkın'ın bavulun üzerine oturarak çektirdiği fotoğrafı olay oldu. Taşkın fotoğrafın altına, ''Kışın siyah saç yazın sarı saç seviyorum ve sürekli saç rengimi değiştiriyorum yükselenim ikizler olduğu için mi bu kadar kararsızım?'' notunu düştü. Taşkın'ın paylaşımı kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı.

İşte o paylaşım... 

Merve Taşkın'ın dekolteli mini elbiseli fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Yorumlar