Murat Ülker'in oğlu Yahya Ülker Hatice Tamince ile hayatını birleştirdi

Murat Ülker'in oğlu Yahya Ülker evlendi. Yahya Ülker'in eşi ise ünlü oteller zincirinin sahibi Fettah Tamince'nin kızı Hatice Tamince çıktı.

Murat Ülker'in oğlu Yahya Ülker  Hatice Tamince ile hayatını birleştirdi

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’in oğlu Yahya Ülker ile Rixos Otelleri ve Sembol İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince’nin kızı Hatice Tamince, 29 Mart 2019 Cuma akşamı Sait Halim Paşa Yalısı’nda aile arasında kıyılan nikâhla evlendi.

Duygu-Fettah Tamince ve Betül-Murat Ülker’den ailelerine, çok yakın aile dostlarına bir davetiye de düğün için gönderildi. Davetiyede düğünün adresi olarak Abu Dabi’deki Rixos Saadiyat Island yer aldı.

Hatice Tamince-Yahya Ülker çiftinin düğün töreni 6 Nisan 2019 Cumartesi günü Dubai’de gerçekleşecek.

Hatice Tamince 21, Yahya Ülker ise 25 yaşında. Çift nişan törenlerini de sessiz sedasız aile arasında bir organizasyonla yapmıştı. 

FETTAH TAMİNCE KİMDİR?

Fettah Tamince de Türkiye’nin en büyük turizm yatırımlarını gerçekleştiren Rixos Hotels’in Yönetim Kurulu Başkanlığı koltuğunda oturuyor.

Grubun Kazakistan’dan Birleşik Arap Emirlikleri’ne kadar birçok ülkede ve Türkiye otel yatırımları bulunuyor. Bu yatırımlar arasında ise son dönemlerde öne çıkan ise Antalya’daki The Land Of Legends toplam 2 milyar liralık yatırım ile dikkat çekiyor.

Yorumlar