Neymar'ın tecavüzle suçlandığı gecenin otel görüntüleri ortaya çıktı!

Ünlü futbolcu Neymar'ın kendisine tecavüz ettiğini ve şiddet uyguladığını söyleyen Najila Trindade'nin olaylı gece ile ilgili otel görüntüleri ortaya çıktı.

Neymar'ın tecavüzle suçlandığı gecenin otel görüntüleri ortaya çıktı!

Dünyaca ünlü Brezilyalı futbolcu Neymar,  geçtiğimiz günlerde çok ciddi bir suçlamayla karşı karşıya kalmıştı. Manken Najila Trindade Mendes de Souza, Neymar'ın kendisine cinsel şiddet uyguladığını iddia ederek, yıldız futbolcu hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Bu iddia gündeme bomba gibi düşerken olaylı gece ile ilgili yaşanan otel görüntüleri ortaya çıktı. Neymar'ın kendisine şiddet uyguladığını iddia eden  Najila Trindade'nin, olay gecesi asıl kendisinin Neymar'a şiddet uyguladığı ve yaklaşık bir dakikalık videoda sürekli olarak yıldız futbolcuya vurduğu görülüyor. 

''O GECE BANA TECAVÜZ EDERKEN DAYAK ATTI''

Brezilya basınına konuşan Najila, "Beni Paris'e çağırdı otel ve uçak biletini satın almış. O gece bana tecavüz ederken dayak attı. Cinsel ilişkiye zorladı. Durmasını istedim ama durmadı. Bana şiddet uyguladı. Her şey zaten çok hızlı gerçekleşti" dedi.

neymar otel görüntüleri ortaya çıktı!.

"BANA TUZAK KURULDU"

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu konuyla ilgili açıklamalarda bulunduç Knedisine tuzak kurulduğunu söyleyen Neymar, "O gün yaşananlar, bir erkek ve bir kadının dört duvar arasında yaşadığı türden normal şeylerdi. Hiçbir yanlışlık yoktu. Bir müddet görüşmedik ve ardından tecavüz haberlerini gördüm. Bana tuzak kuruldu. Bu insanlar, şantajcı ve bu yolla para kazanmaya çalışıyor. Bu durum yalnızca beni değil ailemi de yaraladı. Ben dürüst bir adamım ve bundan sonra da öyle olacağım." demişti.

neymar otel görüntüleri ortaya çıktı!. 89

 

Yorumlar