Erol Köse'nin oyuncu adayına attığı cinsel içerikli mesajları çıktı ''Ben seni rahatlatırım''

Erol Köse'den Rus oyuncu adayına cinsel içerikli mesaj iddiası ile soruşturma başlatıldı! Oyuncu olmak isteyen 22 yaşındaki genç kız tacize uğradığını söyledi.

Erol Köse'nin oyuncu adayına attığı cinsel içerikli mesajları çıktı ''Ben seni rahatlatırım''

22 yaşındaki Rus oyuncu adayı Sevinç T. sosyal medya hesabı üzerinen Erol Köse ile iletişime geçtiğini ancak ünlü prödüktör Köse'nin kendisine cinsel içerikli mesajlar gönderdiğini iddia ederek savcılığa başvurdu. 22 yaşındaki genç oyuncu adayı, Erol Köse'ye iyi derecede İngilizce ve Rusça bildiğini ve kendisini Türkiye'de tanıtmak istediğini söyleyerek kendisini tanıttı. Ancak konuşmanın ilerleyen safhasında Erol Köse'nin kendisiyle buluşmak için ısrar ettiğini söyleyerek konuşmaların taciz boyutuna ulaştığını açıkladı. 

EROL KÖSE 22 YAŞINDAKİ OYUNCU ADAYINDA CİNSEL İÇERİKLİ MESAJLAR

İddiaya göre Rus oyuncu adayı, vize haftasında olan genç kızla buluşmak için ısrar ettiğini ancak kızın stresli ve yoğun bir dönemde olduğunu sınavlardan sonra buluşabileceğini söylemesinin ardından konuşmalar taciz boyutuna giderek ''Ben seni rahatlatırım. Ruhunu, bedenini, her yerini rahatlatacağım" diye karşılık verdi. Mesaj karşısında şoke olan genç öğrenci, "Ne demek istiyorsun?" mesajlar attığını söyleyerek Erol Köse'den cinsel ihtiyaçlarını karşılayabileceğine dair mesajlar aldı.

EROL KÖSE HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Erol Köse'nin kedisine attığı mesajlar ile beraber avukatı Mevcen Yazıcı ile savcılığa başvuran genç kız ünlü prodüktör Erol köse'den şikayetçi olduğunu söyleyerek köse'nin kendisine yönelik cinsel tacizde bulunduğunu iddia ederek soruşturma başlatıldı.

erol köse cinsel içerikli mesaj

Yorumlar