Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel hamile olduğunu böyle verdi!

Güzel oyuncu Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel hamile! Bebek müjdesini sosyal medya hesabından verdi! Hande Erçel teyze oluyor.

Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel hamile olduğunu böyle verdi!

Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel bebek müjdesini sosyal medya hesabından verdi! Güzel oyuncu Hande Erçel teyze oluyor! Geçtiğimiz Nisan ayında düzenlenen sadece bir düğünde dünyaevine giren Gamze Erçel hamile olduğunu açıkladı. Bebek müjdesini takipçileriyle paylaşan Gamze Erçel eşi ile çekilmiş fotoğrafınıpaylaşarak ''Küçük bir sürprizimiz var'' notunu düştü.

HANDE ERÇEL TEYZE OLUYOR!

Oyuncu Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel geçtiğimiz Nisan ayında Caner Yıldırım ile dünyaevine girmişti. İkilinin nikah şahitliğini Murat Dalkılıç ve iklinin yakın arkadaşları Burcu Özberk yapmıştı. Sosyal medya hesabından bebek müjdesini takipçileriyle paylaşarak bomba haberi güzel oyuncunun ablası Gamze Erçel patlattı.

"ŞUAN İNANILMAZ HEYECANLI VE SABIRSIZIZ"

Çift mutlu haberi sosyal medya hesaplarından yanyana çekilmiş bir fotoğraflarını paylaşarak  "Küçük bir sürprizimiz var. Yani şimdilik çok küçük... Şu an inanılmaz heyecanlı ve sabırsızız. Biz anne ve baba oluyoruz!" şeklinde ifadeler kullanarak bebek müjdesini verdi. Gamze ve Hande Erçel kardeşler geçtiğimiz Ocak ayında kanser tedavisi gören anneleri Aylin Erçel'i kaybetmişti...

gamze erçel hamilelik haberi

Yorumlar