Seda Sayan iç çamaşırlı fotoğrafları genç kızlara taş çıkarttı!

Seda Sayan yeni albümü için objektif karşısına iç çamaşırlarıyla poz verdi. Genç kızlara taş çıkartan Seda Sayan'ın fotoğrafları olay oldu!

Seda Sayan iç çamaşırlı fotoğrafları genç kızlara taş çıkarttı!

56 yaşındaki Seda Sayan yeni albümü için iddialı pozları şaşırttı. Yeni single için cesur pozlarıyla objektif karşısına geçen Seda Sayan fit görünümü ile genç kızlara taş çıkarttı. İç çamaşırlı fotoğrafları adeta genç kızlara taşk çıkarttı yorumunu yaptırdı. Yeni şarkısı Yaza Son Sözüm adlı şarkısıyla hızlı bir giriş yapan Seda Sayan iddialı pozları olay oldu!

Yeni single çalışması için kamera karşısında cesur pozlar veren 56 yaşındaki Seda Sayan fit vücudu ile genç kızlara taş çıkardı! Yeni albümü için iç çamaşırlarıyla poz veren Seda Sayan'ın fotoğraflarını Tamer Yılmaz çekti. Söz müziği Laza'ya ait olan single çalışması için seksi pozlarıyla magazin dünyasında bomba etkisi yarattı. 

DURUŞUYLA MARİLYN MONROE'YU ANDIRDI

Seda Sayan'ın iç çamaşırlı pozlarını görenler ilk bakışta ABD'li oyuncu Marilyn Monroe'ya benzetti. İşte 56 yaşındaki Sayan'ın ağızları açıkta bırakan iç çamaşırlı pozları...

seda sayan iç çamaşırlı fotoğrafı

Yorumlar