Orkun Işıtmak kimdir gelinlikli fotoğrafları sosyal medyayı salladı!

Dün akşamki ödül töreninde 'En İyi YouTuber' ödülüne layık görülen fenomen Orkun Işıtmak'ın gelinlik giyerek verdiği pozlar sosyal medyada olay oldu.

Orkun Işıtmak kimdir gelinlikli fotoğrafları sosyal medyayı salladı!

Dün akşam düzenlenen ödül töreninde en iyi youtuber ödülünü alan Orhun Işıtmak'ın gelinlikli pozları sosyal medyada olay oldu. 2,2 milyon takipçisi bulunan Işıtmak, gelinlikli pozlarını yakışmamış mı? notunu düşerek paylaştı. Orhun Işıtmak'ın gelinlikli fotoğrafına binlerce beğeni ve yorum yağdı. Takipçilerinden biri '' Sanırım aşık oldum'' yorumunu yaparken bir başka takipçisi ise '' Tepetaklak oldum'' yorumunu yaptı.

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU 

Instagram'da 2,2 milyon takipçisi olan ve yaptığı her paylaşımı binlerce beğeni alan sosyal medya fenomeni Orkun Işıtmak, önceki gün "Yakışmamış mı?" notuyla gelinlikli pozlar verdi.

BEĞENİ VE YORUM YAĞDI 

Kısa sürede 250 binin üzerinde beğeni alan ünlü Youtuber'ın paylaşımına; "Gelin olmuş gidiyorsun", "Sanırım aşık oldum", "Tepetaklak oldum, kaldırın" şeklinde yorumlar geldi.

''EN İYİ YOUTUBER'' ÖDÜLÜNÜ ALMIŞTI

Orkun Işıtmak, dün akşam düzenlenen45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde 'En İyi Youtuber' ödülüne layık görülmüştü.

ORHUN IŞITMAK KİMDİR?

Orkun Işıtmak, 8 Ocak 1996, İzmir doğumlu, YouTube'da faaliyet gösteren vlogger'dır. İstanbul Üniversitesi'nde okumaktadır. 2012 yılından beri eğlence ve oyun içerikli videolar çekmektedir. 2018 yılında "Iyi Oyun" filminde oynadı. Orkun Işıtmak, Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi'nden mezundur. Şu an İstanbul'da ikamet etmektedir.18 Nisan 2010'da "Orkun Işıtmak" adlı YouTube kanalını kurmuştur. Mart 2018 itibarıyla Orkun Işıtmak adlı YouTube kanalında 5.812.735 abone, 1.147.933.616 görüntüleme ve 1.182 video istatistiklerine sahiptir.

ödüllü fenomenin gelinlik giydiği pozları sosyal medyada olay oldu

 

 

Yorumlar