Selda Alkor'dan Gamze Özçelik hakkında ikinci açıklama

Selda Alkor Gamze Özçelik ile ilgili 'Afrika'yı bıraksın Türkiye'ye gelsin' sözleri sonrası ikinci kez açıklama yaptı ve sözlerinden geri adım atmadı.

Selda Alkor'dan Gamze Özçelik hakkında ikinci açıklama

Selda Alkor, Afrika'ya yardım götüren Umuda Koşanlar Derneği Başkanı Gamze Özçelik hakkında dün Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa programında "Keşke bu yardımları Türkiye'de yapsaydı" demişti. Selda Alkor'un Gamze Özçelik hakkındaki açıklamaları sonrası sosyal medya ünlü oyuncuya cephe almış ve eleştiri yağmuruna tutmuştu. Selda Alkor, 2.Sayfa programına bugün telefonla bağlanarak hakkında yapılan eleştirilere yanıt verdi.

Selda Alkor, "Kötü bir şey söylediğimi, Gamze hanımı eleştirdiğimi sanmıyorum. Bunlar benim düşüncelerimdir. Müslümanlıkta da kendi yakınına yardım etmektir öncelikli olan. Her yere el uzatabilmek çok güzel. Ben Gamze hanımın neler yaptığını nerelere gittiğini bilmiyorum. Genç bir hanımın böyle işler yapması beni mutlu eder. Bende çevremize öncelik verilmesi gerektiğini düşündüm ve sadece bunu dile getirdim" diye konuştu. 

GAMZE ÖZÇELİK'TEN SELDA ALKOR AÇIKLAMASI

Öte yandan, Selda Alkor'un eleştirilerine hedefi olan Gamze Özçelik de bir açıklama yaptı. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Gamze Özçelik şunları kaleme aldı:

"Bilmeden, okumadan, incelemeden konuşanlara ilk ve son kez toplu cevap olması ümidiyle...

Öncelikle bilinmesini isterim ki, yardımları yapan şahsım değil, kurucusu ve başkanı olduğum, Türkiye ve bir çok mazlum coğrafyada faaliyet gösteren Umuda Koşanlar Derneği'nin bağışçılarıdır. Bizim görevimiz bu yardımları hakkıyla yerine ulaştırmaktır. Yapılacak yardımın ulaşacağı yeri, kategorilerden yine bağışçılarımız belirlemektedir. 

Yorumlar