Selin Ciğerci kızının ilkokul haftasında tatile giden Şeyma Subaşı'na ateş püskürdü!

Selin Ciğerci, kızı Melisa'nın okuldaki ilk haftasında sevgilisiyle tatilde olan Şeyma Subaşı'na gönderme yaptı.

Selin Ciğerci kızının ilkokul haftasında tatile giden Şeyma Subaşı'na ateş püskürdü!

Acun Ilıcalı'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı,kızı Melisa'nın okula başladığı hafta DJ sevgilisi Guido Senia ile tatile çıktı. Bu durumun üzerine takipçileri Şubaşı'na tepki gösterdi. Gelen tepkilerden biri de sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Selin Ciğerci'ye aitti. Ciğerci, "Bugün evladının ilk okul günü olup tatile giden annelerde var" yorumunu yaptı.

ŞEYMA'YA GÖNDERME YAPTI

Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın olan Selin Ciğerci, doğal yollarla çocuk sahibi olamayacağını ve bu konudan dolayı ne kadar üzüldüğünü dile getiriyordu. Ciğerci, Şeyma'nın sevgilisiyle çıktığı tatilde çektirdiği bikinili pozu paylaştığını görünce, "Bugün evladının ilk okul günü olup tatile giden annelerde var" yorumunu yaparak Şubaşı'na gönderme yaptı. 

"KIZINI BIRAKIP GİDEN ANNE OLURUM"

Çoğu kullanıcıdan benzer yorumlar alan Subaşı'nın kızı Melisa, aslında ilkokul birinci sınıfa geçtiğimiz pazartesi günü başladı. Şeyma Subaşı da o gün kızıyla çekilen bir fotoğrafı duygusal bir mesajla yayınlamış ardından "Merak etmeyin yakında yine kızını bırakıp giden anne olurum" notuyla çıkacağı tatili haber vermişti.

Selin Ciğerci kızının ilk okul haftasında tatile giden Şeyma Subaşı'na ateş püskürdü!

"GÖKHAN SUNİ DÖLLENMEYLE ÇOCUK İSTERSE HAYIR DEMEM"

Selin Ciğerci, katıldığı bir YouTube kanalında futbolcu Gökhan Çıra ile olan birlikteliklerinden ve çocuk sahibi olmak istediklerinden bahsederek şunları söylemişti: "Gökhan'a bir evlat veremeyeceğim için çok üzülüyorum. Eğer Gökhan yurt dışında suni döllenmeyle bir çocuk isterse ben buna hayır demem. Sadece çocuk büyüyünce her şeyden çok onun psikolojisini çok düşünüyorum. Onu üzerlerse sebep olduğum bu durumdan dolayı kahrolurum."

 

Yorumlar