Ünlü oyuncu Müfit Can Saçıntı'nın babası hayatını kaybetti

Ünlü yönetmen ve oyuncu Müfit Can Saçıntı'nın emekli astsubay Muhittin Saçıntı, gezmek için gittiği köyünde kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Ünlü oyuncu Müfit Can Saçıntı'nın babası hayatını kaybetti

Çocuklar Duymasın dizisindeki başarısıyla akıllara kazınan yönetmen ve oyuncu Müfit Can Saçıntı'nın babası Muhittin Saçıntı, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Babası hayatını kaybetmeden önce gittiği hastane önünde açıklama yapan Müfit Can Saçıntı, ''Lütfen, vakit varken babalarını sevdiklerini söylemeye çekinmesinler"dedi. 

GEZMEK İÇİN GİTTİĞİ MEMLEKETİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Ççocuklar Duymasın adlı dizisdeki başarılı oyunculuğu ile hafızalara kazınan Müfit Can Saçıntı'nın babası Muhittin Saçıntı ezmek için geldiği memleketi Sungurlu ilçesine bağlı Gökçam köyünde kalp krizi geçirdi.Çorum Özel Hastanesine kaldırılan Muhittin Saçıntı yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

"VAKİT VARKEN BABALARINI SEVDİKLERİNİ SÖYLEMEYE ÇEKİNMESİNLER"

Babası hayatını kaybetmeden önce gittiği hastane önünde açıklama yapan Müfit Can Saçıntı, şunları söylemişti: "Babam köyünü çok seviyor. Her yıl doğup büyüdüğü köyüne gelir, gider. Bu sene de o çok sevdiği köyüne geldi. Köydeyken kalp krizi geçirmiş, kalbi durmuş, hastaneye kaldırmışlar. Şimdi solunum cihazına bağlı yaşatılıyor. Biz de bir ümit bekliyoruz. Bu vesileyle ben de bir şey söylemek istiyorum. Bizim toplumumuz özellikle erkekler, babalarını sevseler; ancak pek fazla babalarını sevdiklerini ifade edemezler. Babalar da çocuklarını çok sever, onlar da pek ifade edemezler. Benim babam da her ne kadar sevgi dolu bir insan olsa da biz de bunu ona kolay kolay ifade edemiyoruz. Ben bunu ifade edebilmek için, onu ne kadar çok sevdiğimi ifade edebilmek için 2 film çektim. Lütfen, vakit varken babalarını sevdiklerini söylemeye çekinmesinler"

 

Yorumlar