İlayda Alişan kaç yaşında Çukur'dan ayrılıp Şampiyon dizisine transfer oldu!

Çukur'un güzel oyuncusu 23 yaşındaki İlayda Alişan Şampiyon dizisine transfer oldu dizide Neslihan karakterini oynayacak!

İlayda Alişan kaç yaşında Çukur'dan ayrılıp Şampiyon dizisine transfer oldu!

Küçük yaşlarda oyunculukla tanışan 23 yaşındaki Çukur'un güzel oyuncusu İlayda Alişan'ın yeni projesi belli oldu. Güzel oyuncu Çukur dizisinden ayrıldıktan sonra TRT1'de izleyici ile buluşmaya hazırlanan Şampiyon  adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer alacağı belli oldu. Çukur dizisinde Aşkın rolünü oynayan İlayda Alişan Altın Kelebek Ödül Töreni'nde 'Yıldızı Parlayanlar' kategorisinde yer almıştı.

Şampiyon dizisinde güzel oyuncu Neslihan karakterine hayat verecek. Dizide Tolgahan Sayışman'ın oynadığı Fırat karakterine gizliden gizliye aşk besleyen Neslihan babasının öğrencisi olan Fırat'a olan duyguları ile ön planda olacak.

Şampiyon Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu!

TRT! ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Şampiyon dizisinde Erdal Özyağcılar'ın hayat verdiği Yaman Günaltay'ın kızı Neslihan karakterine hayat verecek olan güzel oyuncunun abisini Erkan Avcı, Zafer rolüne hayat verecek.

Çukur Dizisindeki Son Sahnesi Göz Yaşlarına Boğmuştu!

Son zamanlarda kendini çok yalnız hisseden Aşkın kardeşi ve annesinin mezarına giderek teseslli bulmaya çalışıyordu. O esnada Aşkın'ın haline üzülen ve konuşmalarını dinleyen Karaca Aşkın'ı teselli etmeye çalışmıştı. Ancak son anda Yüzüklü'nün ortaya çıkması ile Aşkın'ı kaçırarak öldürmüştü. Celasun'un Aşkın'ı melek kanatlarının ortasına bırakmasıyla izleyenler göz yaşlarına boğulmuştu.

Yorumlar