Seren Serengil Yaşar İpek ses kaydı sonrası bomba açıklamalar ben o..pu değilim!

Seren Serengil ve Yaşar İpek'in kavga ederken çekilen ses kaydı sonrası Serengil,Instagram'dan 'kocama söyleyin ben o.. pu değilim' şeklinde açıklamada bulundu.

Seren Serengil Yaşar İpek ses kaydı sonrası bomba açıklamalar ben o..pu değilim!

Sade bir törenle dünyaevine giren Yaşar İpek ve Seren Serengil, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmaya karar verdi. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu durum İpek'in Serengil'e hakaret ve küfürler savurduğu ses kaydı ile daha da gün yüzüne çıktı. Yaşar İpek'in tüp bebek yöntemiyle hamile kalan Seren Serengil'e şiddet uyguladığı konuşulan konular arasında yer alıyor. İpek'in nasıl bir açıklama yapacağı ise merak konusu oldu. Serengil, ses kaydının ortaya çıkmasının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Serengil, ''Kocama söyleyin ben o.. pu değilim'' dedi. 

"YAŞAR İPEK BANA DEFALARCA ŞİDDET UYGULADI"

Seren Serengil boşanma davası açtığı eşi Yaşar İpek için, "Defalarca şiddet uyguladı. Hepsini affettim. Üstüme yürüdü, havluyla yüzüme vurdu, itekledi" dedi.  Yaşar İpek ise Magazinn.com'a yaptığı açıklamada "Çıkan haberleri hayretle okuyorum. Asla ve asla şiddet söz konusu değildir. İddia edildiği gibi Seren Hanım'a fiziki bir müdahalem olmamıştır. Evet aramızda çokça tartışmalar olmuş ve birbirimize hakaretler etmişizdir, ama karşılıklı" diyerek iddiaları yalanladı.

SES KAYDINI MAHKEMEYE DELİL OLARAK SUNACAK

Seren Serengil, Yaşar İpek'in kendisine şiddet uyguladığını iddia ettiği bir de ses kaydı ortaya çıkardı. Elinde belgelerin olduğunu ve bunları mahkemede delil olarak sunacağını belirten Serengil, İpek'in doğacak çocuklarından feragat etmesini de talep edeceğini söyledi.

''KOCAMA SÖYLEYİN BEN O..PU DEĞİLİM''

Ses kaydının ortaya çıkmasının ardından Instagram hesabından paylaşım yapan Seren Serengil, "Avukat Bey, siz kocam bana hamileyken küfür ettiği, üstüme yürüdüğü 'O çocuk yaşamayacak görürsün bak düşüreceksin' dediğini saklamamı, üstünü örtmemi istiyorsunuz. Daha öncekileri sizle dertleşmiştim örtmüştüm de ama hamileyken ve ne zor şartlarla bu hamileliğe şu anda devam etmeye çalışırken bir de beni savcılığa mı vereceksiniz. Ben mi vermeliyim siz mi vermelisiniz. Kadına şiddeti destekleyen bir avukatın vicdanını sorgulamak isterim. Siz avukatsanız kocama söyleyin ben o...pu değilim onun karısıyım. Karnımda da onun çocuğunu taşıyorum benden özür dilemesini bütün kadınlardan özür dilemesini önerin. Benim şiddet gördüğümü saklamamı istemek yerine" dedi.

 İşte o paylaşım... 

Seren Serengil Yaşar İpek ses kaydı sonrası bomba açıklamalar ben o..pu değilim!

Yorumlar