Sevilay Öztürk kimdir eski Türkiye güzelinden şaşırtan açıklama!

Sevilay Öztürk kimdir?Türkiye eski güzeli, Sevilay Öztürk, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Öztürk,muhabirlere şaşırtan açıklamalarda bulundu!

Sevilay Öztürk kimdir eski Türkiye güzelinden şaşırtan açıklama!

Vatan Şaşmazı öldürüp canına kıyan Fizil Aker'in en yakın arkadaşı olan,eski Türkiye güzeli, oyuncu ve sunucu olan Sevilay Öztürk, Nişantaşı'nda yürürken objektiflere takıldı.Sevilay Öztürk muhabirlere samimi ve şaşırtan itiraflarda bulundu.Öztürk, geçmişte yapımcıların tacizine uğradığını ve bu yüzden de mesleğinde ilerleyemediğini iddia etti.

sevilay öztürk

Türkiye eski güzeli, sunucu ve oyuncu Sevilay Öztürk, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Sevilay Öztürk, geçmişte yapımcıların tacizine uğradığını ve bu yüzden de mesleğinde ilerleyemediğini iddia etti.

sevilay öztürk

"TALAT BEY SON DERECE EFENDİ BİRİ"

Öztürk, hakkında çıkan taciz iddialarla gündemden düşmeyen oyuncu Talat Bulut'la ilgili soruya, "İddiada bulunan kızı hiç tanımıyorum, hatırlamıyorum. Talat Bey sette son derece efendi, çizgisini bilen bir adam. Burada kafalar karıştı, bize karşı en ufak ima ya da bir şeyini görmedim. 19 yaşındaki bir kız böyle bir şeyle anılmak istemez. Yanlış bir şey söylemek istemem. Bu konuda çok ortadayım. Kimsenin günahını almak istemem" yanıtını verdi.

SEVİLAY ÖZTÜRK KİMDİR?

Sevilay Öztürk, eski Türkiye güzelidir. Öztürk,1977 yılında Ankarada doğdu. Marmara Ünüversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV ve Sinema Bölümü mezunudur. 1996 yılında Türkiye güzeli seçildi. Ülkesini dünyada kainat güzellik yarışmalarında temsil etti.Mankenlik mesleğini 10 yıl aktif olarak devam ettiren Sevilay Öztürk, 2,5 yıl milli manken ünvanıyla yurtdışında ülkemizi tanıtan bir programda yer aldı.’Turque La Belle’ adında Dışişleri Bakanlığı ve Kültür Bakanlığının ortak girişimiyle oluşturulan ve sadece 8 adet mankenin seçildiği, folklör ekibi ve klasik müzik ekibinin de olduğu 40 kişilik grubun içerisinde bulunan Sevilay Öztürk, 2,5 yıl içinde pek çok ülke dolaştı. Amerika’dan Kanadaya, Güney Amerika’dan Uzak doğuya ve tüm Avrupa’da Türk kültürünün yöresel kıyafetlerini, danslarını ve müziklerini tanıttı. Uzun yıllar Show TV’de sinema, dekorasyon ve iş dünyası üzerine programlar sundu. Kanal D, A TV, Fox TV, TGRT gibi kanallarda yayınlanan dizilerde Mehmet Aslantuğ, Müjdat Gezen, Haluk Bilginer, Hande Ataizi gibi isimlerle kamera karşısına geçti.

Yorumlar