Sıla doğum gününde İlker Kaleli'ye olan aşkını haykırdı: 40 yıl seni bekledim!

Doğum gününde sosyal medya hesabından Kaleli'nin elini tuttuğu bir fotoğrafı paylaşan Sıla, "Ve sen bana bu hayatın armağanısın.40 sene bekledim" notunu yazdı.

Sıla doğum gününde İlker Kaleli'ye olan aşkını haykırdı: 40 yıl seni bekledim!

Şarkıcı Sıla Gençoğlu ile oyuncu İlker Kaleli'nin aşkı dolu dizgin sürüyor. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftten Sıla, kendi doğum gününde Kaleli için romantik bir paylaşıma imza attı.

"O tuttuğun elin değil kalbim"

Kaleli'nin elini tuttuğu fotoğrafı 3,3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan Sıla, altına şu notu düştü: "O tuttuğun elim değil, kalbim. Eğildikçe değdim içime. Geçen zamanın ardından baktım. Hanın kapılarını kapattım. Buralara varana dek Yel de esti, kasırga da vurdu. Sen olursan bir kırk yıl daha deviririm gibi bir cesaret var şimdi içimde. O baktığın gözüm değil, kalbim. Ve sen bana bu hayatın armağanısın. 40 sene bekledim. Şükranla... Doğum günüm kutlu olsun."

Aşklarını sosyal medyada ilan ettiler

İlker Kaleli-Sıla çifti, aşklarını sosyal medya hesaplarında paylaştıkları fotoğraflarla ilan etmişlerdi. İlker Kaleli, Sıla'ya sarılarak verdiği pozu "Gelirmiş... Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine... Bilmediğim, canımdan can bir yere..." notuyla paylaştı.

 

Yorumlar