Makyajın akmaması için buzla yüzünüze masaj yapın!

Yaz aylarında daha çok karşılaştığımız makyajın akması sorunu ile baş etmek için buz masajını deneyin! İşte makyajın akmaması için yapılması gerekenler!

Makyajın akmaması için buzla yüzünüze masaj yapın!

Makyaj konusunda sıklıkla şikayet edilen konulardan biri de makyajın akmasıdır. Özellikle yaz aylarında sıklıkla karşılaştığımız bayram hatalarından biri de sıcaktan makyajın akmasıdır. Bir çok kadının şikayetçi olduğu makyaj akması sorunu ile başa çıkmak için en pratik ve etkili sonuç olan buz masajı yöntemini elmaelma.com okurlarıyla paylaştık! Özellikle sıcakların bastırdığı yaz aylarında makyajınızın akmasını istemiyorsanız. Makyajın akmaması için ne yapmalı?  İşte sizin için bir araya getirdiğimiz bu yönteme göz atabilirsiniz! 

Güzelliği destekleyen, cildi olduğundan çok daha sağlıklı göstermek için günlük hayatımızda veya özel günlerde farketmeksizin makyaja duyduğumuz tutkuyu anlatmaya kelimeler yetmiyor. Ancak hatalı ve kötü görünen bir cilt makyajı hiç kimseyi kurtarmıyor. Makyaj severlerin belki de en çok şikayetçi olduğu sorunlardan biri de makyajın ciltten akmasıdır. Özellikle yaz aylarında daha sık karşılaştığımız bu sorunu çözmek için ihtiyacınız olan en pratik buz yöntemi ni bir araya getirdik! İşte makyajın akmaması için yapılması gerekenler...

MAKYAJIN YÜZDEN AKMAMASI İÇİN BUZ MASAJI YÖNTEMİ!

Dışarı çıkarken cildinizi daha canlı göstemek için cildinize uyguladığınız makyajın akmaması için buz masajını deneyin! Buz masajı cildi hem uyarıyor hem de gün içerisinde cildin yağlanmasını engelleyerek sıcaklarda makyajınızın akmasını engelliyor. Yapmanız gereken tek şey, makyaj yapmadan önce bir küp buzu temiz cildinize gezdirerek masaj yapın. Tüm buz eriyeden kadar yaptığınız masaj sonrası peçete havlu veya temiz bir havlu ile kuruladıktan sonra mineralli ve hafif ten makyaj ürünlerini cildinize uygulayabilirsiniz. 

Yorumlar