Survivor Turabi ABD'deki Dünyalar Savaşı yarışmasında şampiyon oldu 750 bin dolar kazandı

Survivor Turabi Çamkıran, ABD'de katıldığı Dünyalar Savaşı oyununda şampiyon oldu. Turabi yarışmadan 750 bin dolar ödül kazandı, Acun Ilıcalı'yı da unutmadı.

Survivor Turabi ABD'deki Dünyalar Savaşı yarışmasında şampiyon oldu 750 bin dolar kazandı

Survivor Turabi Çamkıran, ABD'de düzenlenen War of The Worlds (Dünyalar Savaşı) yarışmasında birinci oldu. Survivor Turabi ABD'deki yarışmadan ödül olarak 750 bin dolar kazandı. Yarışma sonrası Turabi Acun Ilıcalı'ya da gönderme yapmadan duramadı. 

Dünyalar Savaşı oyununu kazanan Turabi Çamkıran, 750 bin dolarlık ödülü kazanmasının ardından sosyal medyada açıklama yaptı. İşte Turabi'nin sosyal medyadan yazdıkları...

"Birçok ülkenin yarıştığı Dünyalar Savaşı'nda Türkiye adına savaşı ben kazandım ve şampiyon oldum. Benim için yarıştan çok bir onur meselesiydi. Her ne olursa olsun omuzuna Türkiye bayrağını takınca yükü ağır oluyor.

Bu yük altında ezilmediğim için çok mutluyum. Bu yarışa sunulmamın en büyük nedeni 2 şampiyonluğumun olmasıdır. Bu yüzden bana 3 projesinde yer veren ağabeyim Acun Ilıcalı'ya ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz sevenlerime çok teşekkür ederim.

Survivor Turabi Çamkıran

İDDİAYI BEN KAZANDIM ACUN ABİ!

Ayrıca Acun abi bir iddiamız vardı; “3. defa şampiyon olamazsın” demiştin. Survivor'da beni sağlığımdan dolayı geri çektiğin için o zaman ki dönem geçersiz olmuştur. Ki iyi ki de oynatmadın belki de daha kötü olacaktım ve bu projede yer alamayacaktım. Ben de sana daha büyük bir 3. şampiyonlukla dönüyorum. Bence iddiayı ben kazandım. Yine de büyüğüm olarak karar senin."

 

 

Yorumlar