Hakan Çalhanoğlu eşi Sinem Çalhanoğlu ile 2. evlilik yıldönümlerini kutladı!

Hakan Çalhanoğlu eşi Sinem Çalhanoğlu ile 2. evlilik yıl dönümünü sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınayarak kutladı.

Hakan Çalhanoğlu eşi Sinem Çalhanoğlu ile 2. evlilik yıldönümlerini kutladı!

İtalya'nın Milan takımında oynayan Hakan Çalhanoğlu ile eşi Sinem Gündoğdu görkemli bir düğünle 2 sene önce dünya evine girmişti. Güzel giden evliliklerine kısa bir süre önce nazar değen çift ihanet iddialarının ardından boşanma kararı almıştı. Tam da bu dönem de hamile olduğunu öğrenen Sinem Gündoğdu ve Hakan Çalhanoğlu çifti yaklaşık 3,5 ay ayrı kalmışlardı. Evliliklerine bir şans daha vermek isteyen çiftin Liya adından bir kızları oldu. Hakan Çalhanoğlu geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından eşi Sinem Gündoğdu için romantik bir paylaşımda bulundu. Hakan Çalhanoğlu'nun evlilik yıldönümlerini sosyal medya hesabından kutladığı paylaşıma çok sayıda beğeni ve yorum yağdı. 

"HAYATIMIN EN BÜYÜK AŞKI, GÜZEL KIZIMIZ LİYA İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM"

Yaşadıkları zorlu süreci geride bırakan ikili mutlu beraberliklerine devam ediyor. Birbirleri için çocukluk aşkı olan çift, geçtiğimiz gün evliliklerinin 2. yıldönümünü kutladı. Yanlarına kızı Liya'yı da alan çiftin mutlu halleri gözlerden kaçmadı. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Hakan Çalhanoğlu, "9 yıllık birliktelik ve 2 yıl evlilik.. Mutlu yıldönümleri... Hayatımın en büyük hediyesi, güzel kızımız Liya için teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. Çiftin paylaşımlarına çok sayıda beğeni ve yorum yapıldı. 

 Hakan Çalhanoglu'ndan romantık paylasım!

 

Yorumlar