Survivor'da ödül oyununu kim kazandı ödülü duyan yarışmacılar mest oldu!

Survivor 2019'da sunucu Murat Ceylan'ın Survivor'ın ilk konaklamalı ödülünü açıklaması karşısında yarışmacılar mutluluktan havaya uçtu.

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı ödülü duyan yarışmacılar mest oldu!

Survivor Türkiye Yunanistan'da kıyasıya mücadele devam ediyor. Perşembe günü ekranlara gelen son bölümde müthiş bir rekabet yaşandı. Ödül oyunlarının sunucusu Murat Ceylan yarışmacılara yarışmayı kazanmaları dahilinde mest olacakları bir ödül olduğunu duyurdu. Ceylan'ın Survivor 2019'un ilk konaklamalı ödülünü açıklaması karşısında yarışmacılar mutluluktan havaya uçtu. Murat Ceylan, "Kazanan takımı hemen buradan alıyoruz ve Punta Cana'ya götürüyoruz.'' dedi. Ceylan'ın ödül açıklaması yarışmacıların heyecanını 2'ye katladı. Survivor Türkiye Yunanistan'ın 77. bölümünün ödül oyunu kazananı siyah takım oldu. 

YARIŞMACILAR TÜM HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ 

TV8 Ekrnalarının sevilen yarışma programı Survivor 2019'da dün akşam bir ilk yaşandı. Sunucu Murat Ceylan'ın konaklamalı ödül olduğunu duyurması üzerine Siyah ve beyaz takımlar ödülü kazanmak için tüm hünerlerini sergiledi. 

''KAZANAN TAKIMI PUNTA CANA'YA GÖTÜRÜYORUZ''

Oyun öncesindeki seremonide ödül hakkında konuşan sunucu Murat Ceylan, "Kazanan takımı hemen buradan alıyoruz ve Punta Cana'ya götürüyoruz. Nefis bir akşam yemeğinde sonra otellerinde bir gece geçirecekler. Ertesi sabah ise erkenden bir balon turu yapacaklar" dedi. Ceylan'ın ödül açıklaması yarışmacıları heyecanlandırdı.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye Yunanistan'ın ekranlara gelen dünkü bölümünde kıyasıya bir mücadele yaşandı. Oyunda durum 9-8'e gelince best of mücadelesi yapıldı. Takımlar en iyi yarışmacılarını bu oyun için seçti. Son oyunu almayı başaran siyah takım skoru 10'a 8 yaptı ve ödülün sahibi oldu.

RÜYA GİBİ BİR GÜN GEÇİRDİLER 

Oyunu kazanan yarışmacılar harika bir gün geçirdiler. Önce Punta Cana'ya gidip akşam yemeğinin ardından otelde dinlendiler. Ertesi gün ise balon turu yaptılar. Yarışmacılar öğlen yemeklerinin ardından ise adalarına geri döndü.

DALAKA'DAN AFRODİTİ'Yİ ELEŞTİRDİ

Ödül oyunu sonrası Dalaka ve Afroditi arasında gerilim yükseldi. Dalaka Afroditi'yi hedef alarak Afroditi'nin kolay sayı alabilmek için sakatlıktan yeni çıkmış Sude'yi seçtiğini söyleyerek kızgınlığını dile getirdi. Dalaka, "Sude sakatlığından dolayı iki haftadır hiç koşmamıştı ve ağrıları vardı. Afroditi sayı alabilmek için onu seçti. Ancak bu durumda bile Sude kazanmayı başardı" dedi.

 

Yorumlar