Talat Bulut'un taciz skandalına rol arkadaşı Eda Ece'den bomba yorumlar arkasında durmadı

Talat Bulut'un dizi setinde bir genç kızı taciz ettiği iddia edilmişti. Bulut'un rol arkadaşı Eda Ece konuyla ilgili ilk kez konuştu.

Talat Bulut'un taciz skandalına rol arkadaşı Eda Ece'den bomba yorumlar arkasında durmadı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Talat Bulut'un kostüm asistanı Özge Şimşek'i taciz ettiği iddia edilmişti. Bulut iddiaları reddetmiş, genç kız da "olayı yargıya taşıyacağım" demişti. Yasak Elma dizisinin diğer başrol oyuncusu Eda Ece konuyla ilgili ilk kez konuştu. Ece, "O kızın ünlü olmak gibi bir derdi yoktu. Neden bir kadın böyle bir yalan söylesin." dedi.

"TALAT BEY İLE SAMİMİ DEĞİLİZ"

“Yasak Elma” dizisinin başrol oyuncularından Eda Ece, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Buğra Gülsoy’un da aralarında bulunduğu arkadaşlarıyla bir kafede oturan oyuncu, çıkışta muhabirlerle ayaküstü sohbet etti. “Yasak Elma” dizisinin başrol oyuncularından Talat Bulut’un 19 yaşındaki kostüm asistanı Özge Şimşek’i taciz ettiği iddiaları sorulunca Ece şöyle konuştu: “Çok güzel bir sezon geçirdik, son set günümüzden bir gün önce böyle bir olay ortaya çıktı. Gencecik bir kız var ortada. Biz Talat Bey’le çok samimi olmadık, tamamen profesyonelce bir çalışma içindeydik. Olayı yaşayan kızla konuştuk. Talat Bey’i de zaten her gün yayınlardan dinliyoruz. Olay mahkemeye taşındı. Eğer savcı dava açılmasına karar verirse doğal olarak Özge Şimşek’in arkasında duracağız. Mahkeme kimin haklı olduğuna karar verecek. Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı. Talat Bey de umarım aklanır.”

"O KIZIN ÜNLÜ OLMA DERDİ YOK"

Eda Ece, Özge Şimşek’i haklı bulup bulmadığı sorulunca ise, “Kimse durup dururken böyle bir ithamda bulunmaz. Eline ne geçecek ki... Ben de bir kadınım, benim başıma böyle bir şey gelmese bu tarz bir ithamla kendimi sıkıntıya düşürmek istemem. O kız niye böyle bir şey yapsın? Ünlü ya da oyuncu olma gibi bir derdi yok sonuçta, o kız öyle biri değil” yanıtını verdi.

Yorumlar