Tayfun Fişek kimdir Kerimcan Durmaz'ın menajerinden dalga geçer gibi açıklama

Kerimcan Durmaz'ın hem eniştesi hem de menajeri olan Tayfun Fişek'ten mastürbasyon videosuna ilişkin ilk açıklama geldi. Fişek, 'Gülerek izliyoruz' dedi.

Tayfun Fişek kimdir Kerimcan Durmaz'ın menajerinden dalga geçer gibi açıklama

Tayfun Fişek kimdir? Kerimcan Durmaz'ın eniştesi ve menajeri Tayfun Fişek'ten uçakta mastürbasyon görüntüleri sonrası açıklama geldi. "Olanları gülerek izliyoruz" diyen Tayfun Fişek'in açıklaması Kerimcan Durmaz'ın takipçilerini kızdırdı. Tayfun Fişek, Kerimcan Durmaz'ın skandal video sonrası depresyonda olduğu iddiasını ise yalanladı. Tayfun Fişek'in 'gülerek izliyoruz' açıklamasına Kerimcan Durmaz'ın takipçileri sinirlendi. Takipçiler yaşanan skandal konusunda Tayfun Fişek'in dalga geçtiği kanaatinde.

Tayfun Fişek şunları söyledi:

"Linç kampanyasını ailece gülerek izliyor, takip ediyoruz. Kerimcan bunalımda değil. Evinde, hiçbir yere gittiği yok. Yurt dışına kaçtığı da yalan. Herkes içini iyice döksün, görelim. Sonra avukatı açıklama yapacak. Ailesi olarak arkasındayız. Kerimcan’ın işlerinde azalma ya da iptal yok.”

Tayfun Fişek kimdir Kerimcan Durmaz'ın ablası Neşe Fişek'in eşi ve Kerimcan Durmaz'ın menajeri

SAATTE 45 BİN TL KAZANIYOR

Kerimcan Durmaz 2017’den beri bir saatlik DJ’lik performansı karşılığında 45 bin TL kazanıyor.

KERİMCAN DURMAZ OLAYI NE VİDEODA NE VAR?

Sosyal medya fenomeni, DJ Kerimcan Durmaz geçen hafta sonu bindiği uçağın tuvaletinde çektiği uygunsuz bir görüntüsünü Instagram’ın ‘hikaye’ kısmında yanlışlıkla paylaştı. 

Sosyal medyada büyük tepki alan, ‘skandal’ olarak kabul edilen videoyu hemen sildi. “Görüntü bana ait değil” demişti. 

"HAKARET EDENLERE DAVA AÇACAĞIM"

Takipçileri “Üzerindeki tişört ve bileklik bile aynı. Bu sensin, çabuk özür dile” diye yazdı. Kerimcan “Hakaret edenlere dava açacağım” diye karşılık verince olay büyüdü. 

Sosyal medyada “Kerimcan’ı takibi bırakalım” kampanyası başladı. Kerimcan’ın 3 milyon 100 bin takipçisi, 3 milyona düştü. 

 

 

 

 

Yorumlar