Kerimcan Durmaz'dan mastürbasyon videosu sonrası takipçisine ahlak dışı mesaj!

Kerimcan Durmaz'ın mastürbasyon videosu sonrası skandal bir paylaşıma daha imza attı. Kerimcan Durmaz yalanını ortaya çıkaran takipçisine ahlak dışı mesaj attı.

Kerimcan Durmaz'dan mastürbasyon videosu sonrası takipçisine ahlak dışı mesaj!

Kerimcan Durmaz'ın uçakta mastürbasyon yaparken çekilen bir videoyu sosyal medyada paylaşmasının yankıları sürüyor. Açıklamasında mastürbasyon yapan kişinin kendisinin olmadığını söylemesi takipçilerini ikna edemedi. Bir takipçisi uçağa binmeden önce Instagram'da fotoğraf paylaşımı yapan Kerimcan Durmaz'ın kolundaki bilekliklere dikkat çekti. Uçağa binmeden, uçakta ve daha sonra skandal videoda aynı bilekliğin görülmesi takipçilerin tepkilerine neden oldu. 

Kerimcan Durmaz’ın yaptığı açıklamayı inandırıcı bulmayan takipçisi Durmaz’a DM'den “Yemezler” yazarak karşılık verdi. Durmaz ise kendi üslubuyla “Yedireyim istersen gel” ifadelerini kullanarak terbiyesiz ve ahlak dışı bir paylaşıma daha imza attı.

Sosyal medyada pek çok kullanıcı Kerimcan Durmaz’ın ahlak dışı paylaşımını savcılığa şikayet edeceğini belirtti.

Kerimcan Durmaz mastürbasyon video

KAÇ TANE MASUM GENCİ PARA KARŞIĞILINDA...

Öte yandan Kerimcan Durmaz'ın skandal videosuna ünlülerin de tepkisi sürüyor. Kerimcan Durmaz'ı eleştiren isimlerden biri de Hilal Cebeci oldu. 

Cebeci Kerimcan Durmaz'ı şu sözlerle eleştirdi:

"İsimlerini bile sayfamda geçirmek istemediğim internet fenomeni adı altında ne iş yaptıkları belli olmayan, akli dengeleri bozuk sapkın insanların otobüste kadını taciz edenden, köpeğe tecavüz edenden hiçbir farkı yoktur. Kimsenin eşcinsel olması kimseyi ilgilendirmez. Ama sapkın ve sapık olması ilgilendirir. Bunlar kim bilir kaç tane masum genci para karşılığında iğrençliklere alet ediyorlardır haberiniz var mı?"

 

 

 

 

Yorumlar