Tesettüre giren Gamze Özçelik moda dünyasına adım attı

Geçtiğimiz aylarda tesettüre giren ünlü oyuncu Gamze Özçelik özel bir marka ile işbirliği yaparak kendi tasarladığı tesettür kıyafetlerinin tanıtımını yaptı.

Tesettüre giren Gamze Özçelik moda dünyasına adım attı

Uzun bir süre önce radikal bir karar alarak oyunculuğu bırakan ve tesettüre girerek kendini hayır işlerine adayan eski oyuncu Gamze Özçelik, moda dünyasına adım attı. Özçelik, özel bir marka ile işbirliği yaparak kendi tasarladığı tesettür kıyafetlerinin tanıtımını yaptı. Özçelik'in tasarımlarında etnik figürler, çiçek ve hayvan desenleriyle bezenmiş elbiseler, kimono, kaftan, trençkot ve "giy- çık" parçalar dikkat çekiyor.

"GÜZEL ÖRTMESİNE DİKKAT ETTİK"

Özel koleksiyonunu düzenlenen lansmanla tanıtan Özçelik, Kıyafetlerin rahat olmasına dikkat ettiğini anlattı. Ünlü isim "Özellikle kendi giyebileceğim şeyler yapmak istedim. Dışarı çıkarken de kendi bayan arkadaşlarımlayken de rahat giyebileceğim, keyif alacağım ama çok da gösterişli olmayan sade kıyafetler, dış giyimler hazırlamaya çalıştık. Güzel örtmesine dikkat ettik. En önemli dikkat ettiğimiz buydu" dedi.

Tesettüre giren Gamze Özçelik moda dünyasına adım attı

"GİY-ÇIK" PARÇALARI BULUNUYOR

Oyunculuğu bırakarak yepyeni bir hayata yelken açan Gamze Özçelik'in tasarımlarında etnik figürler, çiçek ve hayvan desenleriyle bezenmiş elbiseler, kimono, kaftan, trençkot ve "giy- çık" parçalar dikkat çekiyor. 

 

 

 

Yorumlar