Şeyma Subaşı'nın ultrason fotoğrafı paylaşması sosyal medyada gündem oldu!

Geçen yıl Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşanan Şeyma Subaşı'nın Instagram'ın hikaye bölümünde ultrason fotoğrafı paylaşması takipçilerini şaşırttı!

Şeyma Subaşı'nın ultrason fotoğrafı paylaşması sosyal medyada gündem oldu!

Geçen sene Acun Ilıcalı ile tek celsede evliliklerini bitiren Şeyma Subaşı, yaptığı her paylaşımla ve hareketiyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından resim paylaşarak kitap çıkaracağını duyuran Şeyma, dün paylaştığı İnstagram fotoğrafıyla takipçilerini şaşırttı. Subaşı, Instagram'ın hikaye bölümünden kızı Melisa'ya ait ultrason fotoğrafını paylaşınca yine gündem olmayı başardı. 

"SANIRIM İÇİME DOĞMUŞ"

Şeyma Subaşı geçtiğimiz gün Instagramın hikaye bölümünden kızı Melisa'nın ultrason fotoğrafını paylaştı. Yaptığı her hareketi ve paylaşımı olay olan Şeyma Subaşı yine dikkatleri üzerine çekti. Subaşı, yaptığı paylaşıma İngilizce olarak, "Yıllar önce tuttuğum günlükten bir kaç sayfa... Yakında kitabımda yayınlanacaklar. Bir gün yaşadığım her şeyin Türkiye'nin en büyük yayıncısından bir kitap olarak ortaya çıkacağını nasıl bilebilirdim? Sanırım içime doğmuş ve bu günlük sayfalarını saklamışım." notunu düştü.

İşte o paylaşım... 

Şeyma Subaşı ultrason fotoğrafı şaşırttı!

 

 

 

Yorumlar