Hollywood yıldızı Isaac Kappy sosyal medyadan mektup yayınlayarak intihar etti

Dünyaca ünlü 42 yaşındaki Hollywood yıldızı Isaac Kappy sosyal medyadan kaybedecek hiçbir şeyi olmadığını söylediği bir mektup yayınlayarak intihar etti.

Hollywood yıldızı Isaac Kappy sosyal medyadan mektup yayınlayarak intihar etti

Thor, Klown Kamp Massacre, Fanboys ve Not Forgotten gibi filmlerle tanıdığımız 42 yaşındaki dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Isaac Kappy sosyal medya hesabından bir mektup yayınlayarak hayatına son verdi. Ünlü oyuncu veda mektubunda kabedecek hiçbir şeyi olmadığını söyleyerek intihar etti. Kappy, ''Beni seven insanlardan faydalandım. Kumara para harcadım. O kadar çok harcadım ki geleceğimi heba ettim. Artık hayatta kaybedecek hiçbir şeyim yok." şeklinde bir yazı yayınlayarak sevenlerine veda etti. 

''İYİ BİR İNSAN OLDUĞUMA İNANIRDIM AMA ASLINDA DEĞİLDİM''

Instagram hesabından bir veda mektubu paylaşan Kappy, karakteri hakkında aslında yıllar önce yapması gereken bazı çıkarımlar yaptığını yazdı. Ünlü oyuncu sözlerine şöyle devam etti: "İyi bir insan olduğuma inanırdım ama aslında değilim. Aslında hayatım boyunca gayet kötü bir insan oldum. İnsanları para için kullandım, birçok kişiye ve insanların güvenine ihanet ettim. Alkol, uyuşturucu ve sigara kullanarak vücuduma ihanet ettim. Beni seven insanlardan faydalandım. Kumara para harcadım. O kadar çok harcadım ki geleceğimi heba ettim. Artık hayatta kaybedecek hiçbir şeyim yok." 17 Nisan 1977'de dünyaya gelen 42 yaşındaki Hollywood yıldızı Thor, Klown Kamp Massacre, Fanboys ve Not Forgotten gibi birçok sevilen filmde rol almıştı.

ısaac kappy sosyal medyadan bir mektup yayınlayarak intihar etti!

 

Yorumlar