Ünlü şarkıcı Hatice evleniyor mu gelinlikli resim paylaştı!

Her paylaşımı ile olay olan ünlü şarkıcı Hatice, gelinlikli giydiği fotoğrafı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Ünlü şarkıcı Hatice evleniyor mu gelinlikli resim paylaştı!

Her paylaşımı ile olan olan ünlü şarkıcı Hatice, geçtiğimiz günlerde, İbrahim Tatlıses'le şarkı söylediği anların videosunu ''dön artık ekranlara'' diyerek sosyal medya hesabından paylaşmış, paylaşımı çok sayıda beğeni almıştı. Ünlü şarkıcı son fotoğrafı ile sosyal medyayı salladı. Ünlü şarkıcı gelinlik giydiği fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sundu. Paylaşıma Gelin olmuş gidiyorum beyaz atlı prensime A.K notunu düşen hatice evlnediğini böylece sevdiklerine duyurmuş oldu. 

SON PAYLAŞIMI OLAY OLMUŞTU 

Paylaşımlarıyla adından sıklıkla söz ettiren ünlü şarkıcı Hatice'nin son Instagram paylaşımı takipçileri tarafından çok beğenilmişti.  Hatice'nin fotoğrafına kısa süre içerisinde binlerce beğen ve yorum yağmıştı. Bir takipçisi, ''çekilin bomba atıyorlar'' yorumunda bulunurken bir başka takipçisi de, ''yok artık efsanesin sen'' yorumunda bulunmuştu.

GELİNLİK GİYDİĞİ FOTOĞRAFI PAYLAŞTI 

Her paylaşımı olay olan Hatice evlendiğinin müjdesinin soyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine duyurdu. Gelinlikli fotoğrafını paylaşan Hatice, fotoğrafın altında Gelin olmuş gidiyorum beyaz atlı prensime A.K ♥️ notunu ekledi. Paylaşıma kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. Bir takipçisi, Hayırlı olsun '2Hatice evleniyorsun galiba çok güzel olmuşsun ama vallahi'' yorumunu yaparken bir başka takipçisi de ''Yuvanı kur Annelik sana çok yakışır'' yorumunu yaptı. 

İşte o paylaşım... 

Ünlü şarkıcı Hatice evleniyor mu gelinlikli resim paylaştı!

Yorumlar