Zerrin Özer sevgilisi kim kiminle evleniyor?

Zerrin Özer sevgilisi kim, kiminle evleniyor sorusu merak ediliyor. Zerrin Özer'in evlilikleri ve yeni sevgilisi hakkındaki tüm detaylar elmaelma.com'da.

Zerrin Özer sevgilisi kim kiminle evleniyor?

Zerrin Özer yeni sevgilisi kim, adı ne, ne iş yapıyor, kaç yaşında soruları ünlü şarkıcının evleneceğini açıklaması sonrası merak ediliyor. Türk Pop Müziği'nin efsane ismi Zerrin Özer'in yeni sevgilisinin adı ve evleneceği kişinin adı sır gibi saklanıyor. Zerrin Özer yeni sevgilisiyle ilgili yaptığı açıklamada beraberliğinin 2 yıldır sürdüğünü ve evlilik kararı aldıklarını söyledi. Geçen hafta Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına açıklamalarda bulunan Zerrin Özer'in yeni sevgilisi ne iş yapıyor soruyla ilgili ipuçları ortaya çıkmıştı. Zerrin Özer yeni sevgilisinin sanat camiasından olmadığını söyleyerek, "Sevgilim bizim camiadan değil" demekle yetinmişti. 61 yaşındaki Zerrin Özer sevgilisiyle yaş farkı olduğunu da açıklamış ve bunu dert etmediklerini söylemişti. Zerrin Özer düğünüyle ilgili ise "Kır düğünü yapacağız, gelinlik de giyeceğim" dedi. 

Zerrin Özer yeni sevgilisi ve evlilik kararına ilişkin şunları söylemişti:

“Hayata sımsıkı sarıldım. Bir dönem hayatı boş vermişlik vardı, sıkıntılarım vardı. Ama bir şekilde insan yaşadıklarını analiz ediyor ve doğru olana karar veriyor. Artık her şeye olduğu gibi bakıyorum.

Bir süre kendimi soyutladım. Ben hayatımda kimseyi üzmemeye çalıştım ama insanlar beni çok fazla yordu. Benim için ‘çok iyi sanatçı’ değil de ‘çok iyi insandı’ desinler bu yeter. İlk kez açıklıyorum bunu… Çok yakında duyarsınız güzel haberleri. Evlilik teklifi aldım.  Uzun zamandır bir ilişkim var, hiçbir zaman görüntülenmedik dışarıda… İki seneye yaklaşıyor ilişkimizin başlayalı… Sevgilim bizim camiadan değil. Bana çok güzel bakıyor, bebek gibi… Kalbimin ve yolumun yoldaşı diyebilirim. Aşığım kendisine… Evlilik teklifini kabul ettim. Birkaç ay içinde de nikah masasına oturacağız.

KIR DÜĞÜNÜ YAPACAĞIM GELİNLİK DE GİYECEĞİM

İlişkimiz güzel gidiyor. Oda ben de pek dışarı çıkmayı sevmiyoruz görünmek yerine kendi bünyemizde yaşamayı tercih ediyoruz. Kendi aramızda nişan yaptık. Söylem ve olumsuz konuşmalardan dolayı görünmek istemiyorum sahi bir şey yaşıyoruz ve leke olmasını istemiyorum.

YAŞ FARKINA TAKILMIYORUZ!

Kır düğünü gibi bir şey olabilir. Çok sade ve cici bir gelinlik giyebilirim. Yaş farkına takılmıyoruz oda ben de. 

ZERRİN ÖZER EŞLERİ VE EVLİLİKLERİ

Zerrin Özer yeni sevgilisiyle yapacağı evlilikle üçüncü kez nikah masasına oturmuş olacak. Zerrin Özer ilk evliliğini 1991 yılında yapmıştı. Zerrin Özer'in ilk eşi müzisyen Alper Önal'dı. Ancak Zerrin Özer'in Alper Önal ile evliliği sadece 1 yıl sürmüş çift 1992'de boşanmıştı.Zerrin Özer yıllar sonra yazdığı 'Bir Sarışın Küçük Kız' adlı kitabında ilk eşi Alpen Önal'ın eşcinsel olduğunu yazmıştı. Alper Önal ise kitaptaki iddiaları yalanlayarak, Zerrin Özer hakkında dava açacağını açıklamıştı. Alper Önal, "Madem gaydim neden 1 yıl evli kaldın" diyerek gündem olmuştu. 

Zerrin Özer ikinci evliliğini ise 2006 yılında Levent Süren ile yaptı. Zerrin Özer'den 22 yaş küçük olan Levent Süren'le evliliği olaylı bitmişti. Çift 2009'da boşandı. Zerrin Özer eski eşi Levent Süren'le ilgili 'rezil olmamak için boşandım' açıklaması yapmıştı. 

Zerrin Özer yeni sevgilisi kim kiminle evleniyor

LEVENT SÜREN'LE EVLİLİĞİ KİLOLARI YÜZÜNDEN Mİ BİTTİ?

Öte yandan, Zerrin Özer eski eşi Levent Süren'den boşandıktan sonra verdiği kilolarla gündem olmuş ve verdiği bir röportajda şunları anlatmıştı:

"Levent bana bir kez, kilo vermem gerektiğini söyledi ama sağlığımı düşündüğü için... Gönlümün bir tarafı çok istemesine rağmen yapamadım. Üstelik kendimden nefret ediyordum ama yapamadım. Bizim aşkımızın, görselliğin çok dışında olduğuna inanıyordum. Mesela bunu ilk kez açıklıyorum: Levent ile evliyken ona bir mesaj geldi. Biri, 'Elimde kumanda kalakaldım TV'de seni evlenmiş görünce. Herhalde onunla top oynayacaksın ya da yuvarlayacaksın' diye yazmış. O kadar sinirlendim ve kırıldım ki... 

Levent, 'Kilo ver' dediği için, sanırım savunma mekanizmamdan ötürü kırıldım. Çünkü beni o halimle sevdi. Psikolojik açılımını bilmiyorum ama şu anda güzel bir kadın olmak istiyorum. Kendi kendime bunu başarmak istiyorum. Zoru seviyorum, acı çekmek bana mutluluk veriyor.

SEVEREK AYRILDIM

Ben Levent'i gerçekten çok sevdim. Gereksiz yere boşandım. Neden yaptığımı bilmiyorum. Ben sevgimi göstermem ki! Bir adamı önce göklere çıkartıyorum, son anda tak diye bırakıyorum. Doktorum da bana söyledi. Kimseyi sıkmam, ben sıkılırım. Dengesizim ben! Korkunç uçlarda yaşıyordum. Geç olsa bile, kendimi keşfettim diyelim... 

Hayatım boyunca arkadaşlarımın mutluluğu için yaşadım. Ben hiçbir zaman evlilik hayatımı önemsemedim. Dostlarım evliliğimin önündeydi. O kadar yanlış yaptım ki, yanlışlıklar devam etti. Şimdiki kafam olsaydı asla yapmazdım. 

Erkekler ikinci planda olmayı istemez. Ben sıralamada yanlış davrandım. Çok güzel bir evliliğim vardı. Tabii ki onun da hayatına insanlar girecek, benim de... Ama Levent özelliğini hep koruyacak. O, bana çok emek verdi. Mesela evliyken, evde oturan bir boğaydım. Hiçbir şey yapmak istemiyordum. Levent benim gizli kahramanımdı. Bu yüzden fazla şımardım. Oysa güzel bir adamla evliydim. 

HAYATIMDA BİR TEK GÖZÜM KAPALI LEVENT'LE TEKRAR NİKAH MASINA GİDERİM!

Hayatımda bir tek, Levent'le gözüm kapalı yeniden nikah masasına giderim.  Tamamen Zerrin Özer'in şımarıklığı... Alıştığım yaşamdan vazgeçememem sorun oldu. Dostlarıma yakın olayım diye evliliğimi hep ikinci planda bıraktım. Doğruyu anladığımda da iş işten geçmişti. 

Ben nasıl mahkemeye gittim de, niye ayrılmaya karar verdim bilmiyorum. Nasıl oldu da, kıyamadığım bir adamdan ayrıldım... Büyü lafı bile benim için çağdışı ama Kuran-ı Kerim'de de yazıyor büyü; nasıl inanmazsın... Büyü vardı belki de, çünkü hakikaten evliliğim süresince çok farklı bir insandım. "

Yorumlar