Ayşen Gruda'nın kızından üzen açıklama yoğun bakıma alındı!

Hastanede tedavisi devam eden usta oyuncu Ayşen Gruda'nın kızı Elvan Gruda sanatçının sağlık durumu hakkında yazılı açıklama yaptı!

Ayşen Gruda'nın kızından üzen açıklama yoğun bakıma alındı!

Mide kanaması nedeniyle hastaneye kaldırılan 74 yaşındaki usta oyuncu Ayşen Gruda'nın sağlık durumu hakkında kızından açıklama geldi. Ayşen Gruda'nın kızı Elvan Gruda yazılı açıklama yaparak annesinin son evre pankreas kanseri olduğunu duyurarak yoğun bakıma alındığını söyledi. Elvan Gruda,  "Annem Ayşen Gruda tekrar yoğun bakıma alınmıştır. Son evre pankreas kanseri ve karaciğer metastazı ile karşı karşıyayız. Bu hastalıkla 1 yıldır mücadele ediyoruz. Ancak, pankreas kanseri sinsi bir yapıda olduğu için son evrede kendini belli etti'' şeklinde açıklamalarda bulundu. 

SON EVRE PANKREAS KANSERİ OLDUĞUNU DUYURDU 

Hastanede tedavisi devam eden usta oyuncu Ayşen Gruda'nın kızı Elvan Gruda sanatçının sağlık durumu hakkında yazılı açıklama yaptı. Gruda'nın kızı, annesinin son evre pankreas kanseri olduğunu duyurarak yoğun bakıma alındığını söyledi.

''BU HASTALIKLA 1 YILDIR MÜCADELE EDİYORUZ''

Açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Annem Ayşen Gruda tekrar yoğun bakıma alınmıştır. Son evre pankreas kanseri ve karaciğer metastazı ile karşı karşıyayız. Bu hastalıkla 1 yıldır mücadele ediyoruz. Ancak, pankreas kanseri sinsi bir yapıda olduğu için son evrede kendini belli etti. Çok değerli doktorumuz Ergün Kasapoğlu yaşam süresini ve kalitesini en üst düzeyde tutabilmek için büyük emek sarf etti. Hastane Derindere, tüm imkanlarını seferber ederek son derece özenli bir bakım yürütmekte. Biz ailesi olarak her an başındayız.

"ENFEKSİYON OLDUĞU İÇİN KİMSE ALINMIYOR"

Tıbbı açıdan durumu detaylı bir şekilde doktorları tarafından açıklanacaktır. Başka hiçbir bilgiye itibar etmeyiniz. Enfeksiyon riski olduğu için yoğun bakıma kimse alınamıyor. Ancak biliyoruz ki, bütün sanat dünyası, dostları, sevenleri, tüm Türkiye bizimle. Herkese çok teşekkür ediyoruz.

Yorumlar