Mehmet Ali Erbil son sağlık durumu hayati tehlikeyi atlattı!

Mehmet Ali Erbil'in doktor kızkardeşi telefonla bağlandığı programda 63 gündür yoğun bakımda tedavi gören Erbil'in hayati tehlikeyi atlattığını açıkladı!

Mehmet Ali Erbil son sağlık durumu hayati tehlikeyi atlattı!

Evinin banyosunda düşerek yaralanan, hastaneye kaldırılmasının ardından ''Kaçış Sendromu'' hastalığı nükseden Mehmet Ali Erbil'den haber var. 63 gündür yoğun bakımda yatan Mali'nin doktor kardeşi Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak abisinin hayati tehlikeyi atlattığını söyledi. Canlı yayında abisinin sağlık durumu ile ilgili bilgi veren Yeşim Erbil, açıklamalarıyla yüreklere su serpti. Mehmet Ali Erbil'in uyanır uyanmaz mantı, köfte, pizza  istediğini belirten Yeşim Erbil, ''daha yolumuz var ama yaşam fonksiyonlarının yerine gelmesi çok sevindirici'' dedi. 

HAYATİ TEHLİKEYİ ATLATTIĞINI SÖYLEDİ 

Evinin banyosunda düşerek hastaneye kaldırılan ve kaçış sendromu rahatsızlığının nüksetmesiyle 63 gündür yoğun bakımda yatan Mehmet Ali Erbil'den iyi haber geldi. Erbil'in doktor olan kızkardeşi Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak abisinin hayati tehlikeyi atlattığını söyledi.

"SOLUNUM CİHAZINDAN AYRILDI"

Canlı yayında abisinin sağlık durumu hakkında açıklama yapan Dr. Yeşim Erbil, şunları söyledi: "Son üç dört gündür, cihaza bağlama gereği duymadılar, yoğun bakımda hala ama solunum cihazından ayrıldı diyebiliriz. Bundan sonraki süreç iyileşme, daha yolumuz var ama yaşam fonksiyonlarının yerine gelmesi çok sevindirici.

"UYANDIĞINDA MANTI VE KÖFTE İSTEDİ"

63 gün oldu. O kadar sevenleri dua etti ki bir mucize gerçekleşti. Ne kadar çok seveni varmış. Abim yavaş yavaş atlatacak. Bugünleri görmek bizi çok sevindirdi. Yanına girdik, çok sınırlı bir şekilde. Yayına girip çıkıyoruz. Şu an abim konuşuyor, küçük küçük canının çektiği yiyecekleri söylüyor. Canı mantı, köfte, pizza istemiş… Şimdilik aile bireyleri görebiliyor."

Yorumlar 1 yorum