Evde bronzer nasıl yapılır yüz hatlarınızı belirginleştirmenin en ekonomik yolu!

Yüz hatlarını belirginleştirmeye yardımcı olan kozmetik ürünler arasında popüler olan bronzerı evde 2 malzeme yapmanın yollarını bir araya getirdik!

Evde bronzer nasıl yapılır yüz hatlarınızı belirginleştirmenin en ekonomik yolu!

Son dönemlerde artan kozmetik ürünlerin fiyatı nedeniyle fazla para harcamak yerine kendi makyaj malzemenizi yapabilirsiniz! Özellikle makyaj ürünleri arasında son dönemlerde oldukça popüler olan bronzerı evde yapmanın en basit yollarını bir araya getirdik. 2 malzeme ile evde kendi bronzerınızı yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Kozmetik mağazalarında dudak uçuklatan ödemeler yapmak yerine sizde evde pratik bir şekilde yüz hatlarını belirginleştirmeye yardımcı olan bronzer yapmanın yöntemlerini elmaelma.com'da bulabilirsiniz. 

2 MALZEMELERİ BRONZER TARİFİ!

2 malzeme ile evde kendi bronzerınızı yapabilirsiniz! Yapımı oldukça pratik olan bronzer tarifi ile kozmetik mağazalarında cep yakan ödemeler yapmak yerine sizde evde kendi bronzerınızı yapabilirsiniz. Kolonya ve kakao tozu ile kendi bronzerınızı yapabilirsiniz.

EVDE BRONZER NASIL YAPILIR?

Evde biten bir pudra kutusunu alkol yardımı ile iyice dezenfekte edin. Daha sonra kabın içerisine taşmayacak şekilde kakao ile doldurun. Kakao ile doldurduğunuz kaba daha sonra iyide ıslanana kadar alkol veya kolonya sıkın. Karışımınızın donması için 2 saat kadar bekletin. Daha sonra üzerine ince bir peçete koyduktan sonra bronzerınızın çatlamaması için bir ağırlık koyun ve 2 gün kadar bekledikten sonra bronzerınız hazır!

 

Yorumlar