Gözleri büyük gösteren makyaj yapma yöntemleri ufak dokunular ile çekici bakışlar!

Gözleri büyük gösteren kolay makyaj yöntemlerini bir araya getirdik! İşte ufak dokunuşlarla gözlerinizi olduğundan daha büyük gösterecek makyaj hileleri!

Gözleri büyük gösteren makyaj yapma yöntemleri ufak dokunular ile çekici bakışlar!

Gözlerinizi olduğundan daha iri ve çekik göstermek istiyorsanız makyajın gücünü kullanarak ufak dokunuşlarla gözlerinizi daha iri gösterebilirsiniz. Elmaelma.com okurları için derlemesini yaptığımız gözleri daha iri gösteren makyaj tekniklerinin sırrını paylaştık. Makyajla yapacağınız ufak dokunuşlarla gözlerinizi olduğundan daha iri gösterebilirsiniz.

GÖZ KALEMİ VEYA EYELİNER KULLANIN

Gözlerinizi daha iri göstermenin en bilinen yolu kalem veya eyeliner çekmektir.  Kirpik diplerinizi göz kalemi veya eyeliner ile ince veya tercihinize göre kalın bir çizgi çekin. 

KREM RENGİ KALEM KULLANIN!

Gözünüzün içerisine krem rengi göz kalemi çekmek gözlerinizi olduğundan daha iri görünmesine yardımcı olacaktır. Göz içi yapınızı daha iri göstermek için bilinenin aksine siyah kalem çekmek yerine beyaza dönük krem rengi kalem çekmek çok daha etkili olacaktır. 

KİRPİKLERİNİZİ KIVIRIN!

Kirpiklerinizi daha belirgin ve kıvrık göstermek gözlerinizi olduğundan daha iri göstermeye yardımcı olacaktır. Bunun için kirpiklerinizi daha kıvırık görünmesine yardımcı olan kirpik kıvırıcı aletinden yardım alabilirsiniz.

GÖZ PINARLARINDA İÇTEN PARLAYAN PARILTI

Göz pınarlarınızı simli olmayan parlayan aydınlatıcılardan kullanarak daha geniş kullanabilirsiniz. Göz pınarlarınıza uyguladığınız aydınlatıcı göslerinizi daha sağlıklı aydınlık ve geniş gösterecektir.

Yorumlar