Nihal Candan silikon taktırdı iddialarıyla sosyal medyada gündem oldu!

Moda programındaki performansıyla adını duyuran Nihal Candan, göğüslerine silikon taktırdı iddiasıyla sosyal medyada çok konuşuldu.

Nihal Candan silikon taktırdı iddialarıyla sosyal medyada gündem oldu!

İşte Benim Stilim yarışması sayesinde kardeşi Bahar Candan ile gündemimize giren Nihal Candan, paylaştığı son fotoğraflarla olay oldu. Sosyal medya hesabından gögüs dekolteli fotoğrafını paylaşan Nihal Candan'ın, silikon taktırdığı iddiaları sosyal medyada çok konuşuldu. Candan'ın bir takipçisi "Silikonlarımı yeni yaptırdım pozu" şeklinde yorum yaparken bir başka takipçisi de "Bacım silikonun küçük olmuş sanki ya" yorumunda bulundu. 

''BACIM SİLİKONUN KÜÇÜK OLMUŞ SANKİ''

Instagram hesabına göğüs dekolteli pozlarını yerleştiren Nihal Candan, silikon taktırdı iddialarını yeniden ateşledi. Bir takipçisi de bunu dile getirip fotoğrafın altına "Silikonlarımı yeni yaptırdım pozu" diye yazdı. Giyim tarzı ve cesur fotoğraflarıyla takipçilerinden 'edep' sınırlarını aştın yorumu alan Nihal Candan, alay konusu olmaya başladı. Bir takipçisi bu paylaşımına "Bacım silikonun küçük olmuş sanki ya" diye yazdı.

nihal candan silikon taktırdı ıddıası gundeme bomba gıbı dustu!

DERECE ELDE EDEMEMİŞTİ

Nihal Candan medyanın gündemine ilk olarak İşte Benim Stilim yarışmasıyla çıkmıştı. Nur Yerlitaş'ın 'vasat' olarak nitelediği Nihal Candan, yarışmada da derece elde edememişti. Moda yarışmasından elde ettiği bilinirlikle Survivor yarışmasına katılan Nihal Candan, adadaki performansı ile de dalga konusu olmuştu. Dominik adasına gitmeden önce günlerce spor salonlarında hazırlık yapan Nihal Candan, Survivor tarihinin en başarısız yarışmacısı olarak adını unutulmazlar arasına yazdırmıştı. Nihal Candan adadan döndükten sonra inanılmaz bir değişim içine girdi. Bir güzellik merkezi açan Nihal Candan, kendini baştan aşağı yeniledi. Estetiklerle yüzünün şeklini değiştiren Nihal Candan, silikon taktırdığı göğüsleri ile de giyim tarzını frapan bir hale getirdi.

 

Yorumlar