Bülent Şakrak'tan Ceyda Düvenci'ye duygusal doğum günü mesajı!

Oyuncu Bülent Şakrak, 42 yaşına basan eşi Ceyda Düvenci'nin doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı romantik mesajla kutladı.

Bülent Şakrak'tan Ceyda Düvenci'ye duygusal doğum günü mesajı!

Magazin dünyasının parmakla gösterilen çiftlerinden olan Bülent Şakrak-Ceyda Düvenci çiftinden hayranlarını duygulandıran bir paylaşım geldi. Şakrak, 42 yaşına basan eşinin doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı romantik mesajla kutladı.Eşiyle fotoğrafını paylaşan Şakrak, "Hak biliyor içimi ne diyeyim. İyi ki doğdun. Sen iyi, ekmek sıcak, Allah güzel. Seni seviyorum" notunu yazdı. Fotoğrafa kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı.

AŞKLARINI HER FIRSATTA DİLE GETİRİYORLAR

Bundan dört yıl önce sade bir törenle dünya evine giren oyuncu çift Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla birbirlerine olan aşklarını her fırsatta gösteriyorlar.

"HAK BİLİYOR İÇİMİ"

Bülent Şakrak bu defa 42 yaşına basan eşi Ceyda Düvenci'nin doğum gününü paylaştığı bir kareyle kutladı. Eşiyle fotoğrafını paylaşan Şakrak, "Hak biliyor içimi ne diyeyim. İyi ki doğdun. Sen iyi, ekmek sıcak, Allah güzel. Seni seviyorum" notunu yazdı.

İşte o paylaşım... 

Bülent Şakrak'ın duygusal mesajıyla beğeni butonu çöktü!

Yorumlar