Yaşlanma karşıtı doğal yağlar neler argan yağının mucizesine şahit olun!

Yaşlanma karşıtı doğal yağlar neler? Kırışıklıklar, çizgiler, lekeler gibi cildinizde yaşlanma belirtilerinden doğal yağlarla kurtulabilirsiniz.

Yaşlanma karşıtı doğal yağlar neler argan yağının mucizesine şahit olun!

Yaşlanma karşıtı dağal yağlar neler? Cildinizdeki kırışıklıklar, çizgiler, lekeler, sarkmalardan doğal yağlarla kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz? Elmaelma.com olarak sizlere en etkili yaşlanma karşıtı 5 doğal yağı araştırdık. 

Argan yağı mucizesine şahit olun 

İçerdiği A ve E vitaminleriyle kırışıklıkları, yaşlanmayla oluşan lekeleri, çizgileri ve sarkmayı azaltır. Cildin nemlenmesine yardımcı olur.Yapmanız gereken tek şeey yüzünüzü iyice temizledikten sonra birkaç damla argan yağıyla temizlemek olacak. Hepsi bu kadar! 

Zeytinyağı sürebilirsiniz 

Zeytinyağı cildinizin genç kalmasına yardımcı olmaktadır. Her gün banyo yapmadan önce vücudunuza ılık zeytinyağıyla 5-10 dakika masaj y

Badem yağı

Badem yağı E ve K vitamini açısından oldukça zengindir. Bu özelliği ile cildin yenilenmesine yardımcı olmaktadır. Yaşlanma sürecini geciktiren badem yağı aynı zamanda kırışıklıklarında önlenmesine yardımcı olur. 

Hindistancevizi yağı

Kolajen üretimine yardımcı olur, kırışık ve lekeleri engeller. Hindistan cevizi yağı aynı zamanda doğal güneş koruyucusudur. Her gün banyodan sonra cildinizin nemini geri kazanması için vücudunuza hindistancevizi yağıyla masaj yapın. 

 

 

 

 

Yorumlar